Gadżety reklamowe i upominki

Gadżety reklamowe dla firm to szereg produktów, na których można zamieścić indywidualny przekaz. Gadżety z nadrukiem takie jak kubki reklamowe czy długopisy reklamowe są chętnie przyjmowane przez każdego, a ze względu na swój praktyczny charakter, będą więc także często użytkowane, co utrwala pamięć o marce.

Długopisy reklamowe

Wszyscy korzystają z materiałów piśmienniczych. Nie sposób nie wykorzystać tego faktu w aktywnej promocji. Prezentujemy szeroki wybór wysokiej jakości długopisów z nadrukiem dostępnych w wersji plastikowej, metalowej, ekologicznej oraz ekskluzywnej.

Nalewki w skrzynetce

Nalewki to alkoholowe wyciągi z różnego rodzaju owoców, kwiatów, ziół lub korzeni. Czasami miesza się te składniki dzięki czemu powstają nowe kombinacje smaków i aromatów tego alkoholu.

Smycze

Smycze reklamowe stanowią jeden z najbardziej praktycznych gadżetów reklamowych dostępnych na rynku. Są pomocne w przechowywaniu pod ręką kluczy, pendrive’ów czy telefonów, ponadto pozwalają rozpoznać pracowników i wyróżnić ich z tłumu.

Torby papierowe

Torby papierowe z nadrukiem na zamówienie, uwzględniając wymagania klienta odnośnie: nakładu, rodzaju papieru, zadruku, wyglądu i rozmiaru toreb. Na życzenie przesyłamy indywidualną wycenę.

USB Pendrive

Pendrive mogą stanowić bardziej ekskluzywny prezent dla ważniejszych klientów. W ofercie posiadamy wiele różnorodnych kształtów. Wszystkie modele mają podłączenie do komputerów stacjonarnych, laptopów, netbooków i innych sprzętów elektronicznych.

Inne gadżety

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałą ofertą upominków i gadżetów reklamowych.

Katalog USB

Pendrive USB 2.0, 3.0 plastikowe, metalowe, drewniane, Power Bank, Dyski Twarde, Długopisy USB z grawerem lub nadrukiem full kolor.

Potrzebujesz darmowej wyceny? Skontaktuj się z nami

Masz pytania związane z naszymi produktami i innymi tematami?