Drukarnia w Bydgoszczy

Home/Drukarnia w Bydgoszczy

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w profesjonalnym druku materiałów reklamowych i promocyjnych (drukarnia cyfrowa, drukarnia offsetowa, wydawnictwo). Dzięki temu, że przez lata zbudowaliśmy stabilną pozycję na rynku, współpraca z nami jest szybka i przyjemna. Nasza drukarnia stawia na jakość produkcji. Od przygotowania do druku po wykończenie dokładamy wszelkich starań, by proces był przeprowadzany ze starannością i dbałością o szczegóły. Drukarnia i wydawnictwo Unigraf odpowiada na potrzeby klientów, posiada szeroki wachlarz usług oraz spełnia wygórowane oczekiwania. Nowoczesna drukarnia oferuje nie tylko technologię offsetową, ale także cyfrową, by móc dostosować sposób druku do indywidualnych potrzeb. Nasza drukarnia i wydawnictwo skupiają się więc na zapewnieniu optymalnych rozwiązań dla każdego nakładu.

Drukujemy w technologii cyfrowej i offsetowej

Drukarnia cyfrowa nie jest tym samym, co drukarnia offsetowa, ale najbardziej wskazane jest, by firma, której główną ofertę stanowi poligrafia i wydawnictwo, posiadała urządzenia jednego i drugiego typu. Daje to duże możliwości poszerzenia usług o chociażby niskonakładowy druk personalizowany.

Drukarnia cyfrowa skupia się na niewielkich nakładach, które realizuje szybko i często niestandardowo. Drukarnia offsetowa czyni małe zamówienia nieopłacalnymi, zwłaszcza jeśli potrzebne jest wdrożenie nieszablonowych rozwiązań.

Unigraf to drukarnia, która łączy wszystkie zalety obu technologii. Dokładamy wszelkich starań, by zarówno nasza drukarnia offsetowa, jak i drukarnia cyfrowa oraz wydawnictwo spełniały rygorystyczne standardy jakości i pozwalały na swobodny wybór. Potrzeby klienta stawiamy na pierwszym miejscu, więc jesteśmy elastyczni i otwarci na współpracę.

Profesjonalne usługi poligrafii

Poligrafia to pojęcie, które łączy szereg prac przygotowujących oraz wykończeniowych. Poligrafia powstała razem w pierwszymi maszynami drukarskimi, a zatem jest nieodłącznie związana z pracą każdej drukarni, niezależnie od tego czy będzie to drukarnia cyfrowa, drukarnia offsetowa, czy wydawnictwo.

Poligrafia kojarzy się z małymi firmami, które oferują wydruki reklamowe: poligrafia pozwala doprowadzić do końca proces przygotowania materiałów reklamowych. Zarówno drukarnia cyfrowa, jak i drukarnia offsetowa podejmują szereg działań, zwieńczonych uzyskaniem finalnego produktu (przygotowanie, montaż, wykrojniki, wykończenie itp.). Można więc w skrócie powiedzieć, że głównym obszarem naszych działań jest właśnie poligrafia.