Kalendarze ścienne plakatowe

///Kalendarze ścienne plakatowe

Oferujemy Państwu kalendarze plakatowe, które zapewnią doskonałą promocję Waszej marki, za sprawą znacznych wymiarów części graficznej, na której możecie zawrzeć logo i nazwę firmy. Kalendarz ścienny plakatowy doskonale sprawdzi się w biurze, umieszczony na widocznej ścianie, tak aby każdy odwiedzający Was kontrahent zauważył i zapamiętał symbole Waszego przedsiębiorstwa. Kalendarz ścienny plakatowy jest praktyczny oraz wyraźnie eksponuje logo firmy, przez co doskonale sprawdzi się również jako gadżet reklamowy. Warto zastanowić się nad sprawieniem podarunku Klientowi na zachętę dalszej udanej współpracy.

Kalendarze plakatowe
Kalendarze plakatowe
Kalendarze plakatowe

Kalendarze wieloplanszowe

Konstrukcje wieloplanszowe dedykujemy wszystkim tym, którzy nie lubią monotonii i pragną każdego miesiąca chwalić się innym obrazkiem na ścianie. Kalendarze wieloplanszowe są rozwiązaniem ciekawym estetycznie, ale też pod względem marketingowym. Aż 12 plansz plus okładka dają Wam niepowtarzalną okazję, aby zaprezentować wszystkie aspekty działania firmy. Ponadto, kalendarze z dwunastoma planszami należy uznać za praktyczne, gdyż pozostawiają wiele miejsca na notatki, czy też zaznaczanie ważnych dat. Z pewnością modele wieloplanszowe doskonale sprawdzają się zarówno w biurach, jak i w mieszkaniach, przez co podobnie jak kalendarze ścienne plakatowe, dobrze pełnią funkcje gadżetów reklamowych.

Kalendarze dostępne w różnych formatach

Zdajemy sobie sprawę, że mają Państwo różne potrzeby i możliwości. W zależności od tego, do czego potrzebujecie kalendarzy ściennych, czy też jaką przestrzenią dysponujecie, Wasze wymagania względem wielkości produktów są odmienne. Dlatego też oferujemy kalendarze w formatach b1, b2 i wielu innych. To Państwo decydują, jaki format spełni Wasze oczekiwania, a my realizujemy zlecenie.

Pragniemy podkreślić, że niezależnie od formatu, oferowane przez nas kalendarze plakatowe i wieloplanszowe prezentują się nienagannie. Grafiki zawsze wykonane są w najwyższej rozdzielczości. Nie ma wątpliwości, że każdy nabyty u nas kalendarz od razu zwróci uwagę odbiorcy.