Długopisy reklamowe

Oferujemy szeroką gamę wysokiej jakości długopisów reklamowych: plastikowych, plastikowo-metalowych oraz metalowych, które są doskonałym nośnikiem reklamy dla firm, wykorzystywanym w bezpośrednim kontakcie z klientem.

Posiadamy duży wybór wzorów i kolorów, począwszy od długopisów tradycyjnych, a kończąc na modelach o bardziej nowoczesnych kształtach.

Nadruk UV,

Tampondruk,

Grawerowanie laserowe,

Nadruki logo firm.

Długopisy firmowe z nadrukiem

Długopisy reklamowe z nadrukiem to świetny sposób na połączenie kilku wartości, mianowicie: atrakcyjnej ceny, użyteczności w wykorzystaniu oraz promocji wizerunku firmy. Rzadko który gadżet, będący nośnikiem reklamy danego przedsiębiorstwa, ma tak dużą wartość użytkową w korelacji do niewielkich kosztów związanych z jego wytworzeniem. Długopisy towarzyszą nam w codziennej rzeczywistości nieustannie – są na biurku, w torebce, saszetce, przy notatniku, w samochodzie czy urzędzie. Często zdarza się, że przez nieuwagę zostawiamy gdzieś swój długopis, ale i odkrywamy, że jesteśmy w posiadaniu nie swojego egzemplarza, który machinalnie wrzuciliśmy do torby, np. podczas ostatniej wizyty w banku. Podstawowym celem firm, które decydują się na długopisy z logo, jakimi obdarowują aktualnych bądź potencjalnych klientów, jest ciągłe przypominanie im o istnieniu przedsiębiorstwa – w momencie kiedy spogląda lub korzysta z długopisu. Często firmy liczą też na wzbudzenie zainteresowania ich działalnością całkowicie postronnych osób, które powodowane ciekawością lub zwyczajnie spostrzegawcze, dostrzegą długopis z nadrukiem logo. Jest to również swoista próba budowania więzi lojalnościowej, funkcjonującej na wzajemności i partnerstwie – w myśl zasady “kupuję produkt/usługę firmy, ale dostaję też coś w zamian”.

Drukujemy długopisy z logo firmy

Istotnym elementem długopisu reklamowego, jest nadruk odpowiedniej jakości. Nasza firma doskonale wie jak należy to zrobić, by logo było trwałe, a sam gadżet reklamowy, jakim jest długopis, jak najdłużej spełniał swoją rolę. Drukowane przez nas długopisy są bardzo eleganckie, a gama kolorystyczna oraz rodzajowa, jaką dysponujemy, jest niezwykle szeroka i bogata. Nasza oferta w zakresie długopisów z nadrukowanym logo, spełni wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Zachęcamy do współpracy!

Długopisy reklamowe

Wyjątkowa reklama i upominek

W zależności od zamierzeń marketingowych, statusu klienta, o jakiego zabiega firma bądź skali potrzeby docenienia za dotychczasową kooperację biznesową, można wybrać tańsze lub droższe długopisy z nadrukiem reklamowym. Zwykle długopisy z nadrukiem logo wykorzystuje się do zaakcentowania pierwszej relacji z klientem. Z pewnością każdy długopis będzie miłym prezentem, a przy okazji nośnikiem reklamy firmy, jednak należy pamiętać, że klient wyjątkowy czy VIP, powinien zostać obdarowany nietuzinkowym gadżetem. Świadome przedsiębiorstwa doskonale zdają sobie z tego sprawę, dlatego pośród swoich zestawów reklamowych, zawsze mają jakieś ekskluzywne egzemplarze długopisów, oczywiście również ze stonowanym, ale profesjonalnym i wyrazistym nadrukiem logo. Najczęściej droższe, markowe długopisy z nadrukiem, przeznaczane są np. na upominki dla ważnych osobistości przy okazji różnych imprez okolicznościowych bądź jako nagrody w konkursach organizowanych przez firmę.

Zadzwoń do nas: tel. 601 664 042

Masz pytania związane z naszymi produktami i innymi tematami?