Pendrive reklamowe

Pamięć USB to w dzisiejszych czasach wręcz niezbędność – jest konieczny w pracy, w szkole czy w domu. Przechowujemy na nim dane potrzebne do wykonywania swoich obowiązków, ułatwiają nam codzienne życie. Niewielki rozmiar gadżetu pozwala na przyczepienie go do kluczy i portfela czy wrzucenie do torebki lub kieszeni. Jest to technologia, która towarzyszy nam bardzo często.

Nasza agencja reklamowa chętnie wykorzystuje nowe technologie i oferuje atrakcyjne gadżety do promowania marek, produktów i usług. Ze względu na swoją popularność pendrive reklamowe z dużą efektywnością może być także wykorzystane jako przestrzeń reklamowa. Choć powierzchnia pamięci USB jest niewielka, zamieszczenie na niej reklamy firmy ma dużo zalet. Przede wszystkim, pendrive z logo, których szeroki wybór posiada Unigraf, jest tanim i skutecznym sposobem na zapoznanie użytkowników z nazwą i profilem działalności przedsiębiorstwa – pamięci USB reklamowe są wykorzystywane przez potencjalnych klientów i kontrahentów przedsiębiorstwa każdego dnia.

Pendrive reklamowy to modny i użyteczny gadżet. Nie jest tradycyjną metodą marketingu firmowego (jak na przykład długopisy, ołówki, kubki czy smyczki), dlatego produkty oferowane przez nasze wydawnictwo, wyróżniają się na tle gadżetów konkurencyjnych marek i pozwalają na zaproponowanie potencjalnemu klientowi atrakcyjnego akcesoria, które tym chętniej będzie używane.

Z nadrukiem logo firmy

Zamieszczenie na pamięci USB logo firmy lub nadruku hasła z nią związanego, jest skutecznym i atrakcyjnym wizualnie sposobem reklamy. Nadruki najwyższej jakości, które są wykonane przez naszą firmę, przyciągają wzrok i uwagę użytkownika. Poprzez częsty kontakt z drukiem, osoba korzystająca przywiązuje się do marki – siła oddziaływania marketingowego jest bardzo duża. Nasza oferta łączy ze sobą takie wartości jak cena, materiał najwyższej jakości i dbałość o detale.

Unigraf oferuje trwałe i estetyczne wizualnie znakowanie pamięci USB o różnej pojemności. Duży wybór kształtów i kolorów pendrive z nadrukiem gwarantuje, że każda firma poszukująca skutecznej reklamy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do kontaktu!

Zadzwoń do nas: tel. 601 664 042!

Masz pytania związane z naszymi produktami i innymi tematami?