Kalendarze ścienne czterodzielne

///Kalendarze ścienne czterodzielne

Idealne produkty dla wszystkich osób, które muszą planować swoją pracę z dużym wyprzedzeniem! Oferujemy Państwu eleganckie kalendarze ścienne czterodzielne, których ogromnym atutem jest przede wszystkim duża powierzchnia reklamowa w obszarze główki i stopki. Nie będą mieli więc Państwo jakichkolwiek trudności ze zmieszczeniem nie tylko logo przedsiębiorstwa i danych kontaktowych, lecz również dodatkowych treści marketingowych.

Artykuły tego typu charakteryzują się ponadto szerokimi możliwościami personalizacji, dzięki czemu ich zastosowanie jest niezwykle uniwersalne: sprawdzą się jako prezent dla dostawców lub klientów firmy, gadżet reklamowy dodawany w sklepie internetowym do zamówienia o określonej wartości, często wykorzystuje się je również jako noworoczny upominek dla pracowników. W główce kalendarza czterodzielnego może znaleźć się dowolne zdjęcie, a nawet przyciągający wzrok kolaż kilku obrazów, co pozwala stworzyć naprawdę unikatowe produkty.

Chętnie stworzymy dla Państwa w bardzo atrakcyjnej cenie wyroby dostosowane do indywidualnych potrzeb, które łączą w sobie świetną funkcjonalność i wysokie walory estetyczne!