Wizytówki

Zbiór najważniejszych informacji o firmie, pierwsza, minimalistyczna forma prezentacji, którą każdy może zabrać ze sobą. Mała forma wielkiej reklamy – można by powiedzieć. Wizytówki to sposób przekazywania treści reklamowych i informacyjnych, który nigdy nie straci na wartości. Choć większość biznesów w dużej mierze przenosi się na urządzenia sieciowe, tworząc wirtualne karty prezentacji i zamieszczając je w social mediach, codzienne – rzeczywiste relacje z ludźmi z branży wymagają zachowania pewnych wiodących standardów i sprawdzonych, tradycyjnych już metod wzajemnej wymiany kontaktów.

Wykorzystując złożone możliwości druku cyfrowego, tworzymy wizytówki w dogodnym dla Państwa formacie, których trwałość gwarantuje satysfakcję. Stawiając na innowacyjne technologie produkcyjne, każdego dnia uczestniczymy w tworzeniu zaplecza marketingowego i budowaniu wizerunku osób oraz firm.

Jesteśmy nieustannie gotowi na podejmowanie nowych wyzwań, które zwiększają nasze kompetencje i pozwalają zajmować niezmiennie wysokie miejsce wśród lokalnej i krajowej konkurencji. Czekamy już tylko na Państwa zamówienie.

Wydrukowane przez nas wizytówki w celu nadania i wyjątkowego charakteru i niepowtarzalności mogą mieć następujące uszlachetnienia:

  • lakier UV 3D
  • srebrzone
  • złocone
  • tłoczone
  • multiloft
  • trójwymiarowe

Każdy z nas doskonale wie, że pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz. Najlepiej zdają sobie z tego sprawę wszyscy biznesmeni, w przypadku których to, jak ich firma jest zapamiętana i odbierana na zewnątrz ma szczególnie istotne znaczenie, ponieważ czynniki te mają bezpośredni wpływ na osiągnięcie dalszych sukcesów. Wizytówki są jednym z najważniejszych elementów decydujących o wizerunku firmy. Nikt nie zaprzeczy, że aby świadczyły o niej pozytywnie, muszą być w pełni profesjonalne. Dlatego ich przygotowanie i dopracowany druk warto zlecić fachowcom, którzy z powodzeniem realizują podobne zlecenia od lat i mogą pochwalić się najlepszymi opiniami wśród swoich klientów. Tyle zadowolonych osób nie może się mylić, dlatego zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i stworzenia razem z nami niezawodnej reklamy dla swojej działalności.

Ważny element promocji

Nikt działający w świecie biznesu nie może pozwolić sobie na to, aby pozostać anonimowym. Wizytówki są niezastąpione na branżowych spotkaniach i w wielu innych sytuacjach, ponieważ pozwalają na stworzenie trwałych relacji z przedstawicielami pokrewnych firm oraz wpływają na pozyskanie potencjalnych klientów. Prezentują najważniejsze informacje na temat danej firmy – jej nazwę czy dane kontaktowe, co stanowi ich podstawową funkcję. Równocześnie ta niezwykle poręczna forma reklamy pozwala na przekazanie odbiorcy treści marketingowych zgodnych z określoną filozofią marki. Nie ulega wątpliwości, że wizytówki stanowią ważny komponent identyfikacji firmy, dlatego sposób jej zaprojektowania i zrealizowania nie może być przypadkowy.

Projekt i druk materiałów reklamowych

Unigraf to drukarnia oraz agencja reklamowa z województwa kujawsko-pomorskiego specjalizująca się w projektowaniu i wydruku profesjonalnych materiałów reklamowych. Do tej jakże bogatej grupy zaliczamy również nowoczesne wizytówki. Projektując je, dbamy, aby oddawały charakter danej firmy oraz były spójne z brandingiem kształtowanym przez to przedsiębiorstwo. Druk zyskuje na niepowtarzalności poprzez zastosowanie przez nas tłoczeń, złoceń, lakierowania UV 3D oraz innych metod, nadających szczególny charakter gotowym materiałom. Interesuje Cię druk wizytówek w Bydgoszczy? Serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszym biurem i skorzystania z oferty, która pozwoli Ci się wyróżnić spośród innych firm w branży.