Pushery reklamowe

Zastanawiasz się, w jaki jeszcze sposób możesz zwiększyć sprzedaż swojego towaru? Okazuje się, że czasem nie są potrzebne żadne skomplikowane systemy wystawiennicze, a produkty wystarczy po prostu… popchnąć w stronę klienta! Nasze pushery sklepowe zadbają o nienaganną ekspozycję artykułów na półkach – gdy tylko sprzedawca bądź klient sięgnie po opakowanie leżące na regale, kolejny wyrób zostanie automatycznie przesunięty na sam przód półki.

Dzięki popychaczom produktów, Twoi klienci łatwiej odnajdą poszukiwany towar, a wszystkie oferowane przez Ciebie artykuły będą przez cały czas dobrze widoczne dla osób przemierzających alejki z koszykiem. To podstawowy warunek, który trzeba spełnić, aby obudzić w nich potrzeby zakupowe.

Pusher sklepowy – Twój automatyczny asystent sprzedaży

Jeżeli nie zainstalujemy w regale popychacza produktów, klient może pomyśleć, że danego towaru nie ma już na stanie, zwłaszcza jeżeli będzie on schowany bardzo głęboko. To ogromna strata dla firmy, gdyż często nie chodzi jedynie o to, że nie sprzedamy jednej sztuki konkretnego wyrobu, lecz po prostu stracimy klienta. Później może już do nas nie wrócić, bo w jego świadomości powstanie negatywny obraz naszego punktu sprzedaży. Frustracja z powodu zmarnowania czasu na poszukiwanie danego artykułu i trudność ze znalezieniem go na własną rękę to jedne z najczęstszych powodów, dla których klienci są w stanie zmienić swoje zwyczaje zakupowe!

Na szczęście można w łatwy sposób temu zaradzić i zadbać o odpowiednią ekspozycję towaru na półkach bez potrzeby zwiększenia nakładu pracy. Wystarczy zainwestować w specjalne popychacze produktów, czyli tzw. pushery sklepowe, a Twój asortyment zawsze będzie w zasięgu ręki klienta.

Duże wsparcie na stanowisku kasowym

Popychacze produktów montuje się nie tylko na półkach regałów. Bardzo często znajdują też zastosowanie bezpośrednio na stanowisku kasowym: dzięki ich zainstalowaniu kasjer nie będzie już musiał marnować czasu na sprawdzenie, czy np. dany rodzaj papierosów jest jeszcze dostępny. Pusher sklepowy pomoże mu również w utrzymaniu porządku i estetycznej ekspozycji przez cały dzień.

Chętnie zaprojektujemy popychacze produktów specjalnie pod kątem Twojej działalności i inne gotowe do zamontowania systemy wystawiennicze. Skontaktuj się ze specjalistami z firmy Unigraf i poznaj szczegóły oferty pusherów sklepowych!