Studio graficzne

Home/Studio graficzne
Poszukujesz profesjonalnej firmy, która z pasją i zaangażowaniem stworzy różnorodne materiały promocyjne na potrzeby Twojego biznesu? Jak dobrze, że trafiłeś właśnie do nas! Unigraf to bydgoskie studio graficzne wyróżniające się na tle konkurentów indywidualnym podejściem do klienta i niesłabnącą kreatywnością podczas tworzenia reklam, wynikającą z faktu, że naprawdę kochamy to, czym się zajmujemy.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Sprawdzone studio graficzne jest tym, czego potrzebujesz, aby przykuć uwagę wielu odbiorców, zwiększyć zasięgi oferowanych przez swoją firmę usług i poprawić sprzedaż produktów. W zrealizowaniu wszystkich wymienionych zadań pomocne są unikatowe materiały reklamowe, których nie mógłbyś zrealizować nigdzie indziej – tylko zespół Unigraf przygotuje projekty mogące stać się prawdziwym znakiem rozpoznawczym Twojej marki.

Projektowanie reklam dla firm z każdej branży

Z oferty naszego studia mogą skorzystać firmy z różnorodnych gałęzi gospodarki. Podstawowe jest dla nas indywidualne podejście do każdego klienta, dlatego nasz wykwalifikowany zespół zgłębia tajniki danej branży. Przeprowadza również konsultacje z przedsiębiorcami, którzy chcą wykonać u nas projekty, aby w pełni oddawały one wizję naszych klientów. Ponadto z uwagą śledzimy aktualne trendy w reklamie, co pozwala nam kreować w studio niepowtarzalne i modne projekty, trafiające do określonej grupy docelowej odbiorców.

Co wyjątkowego możemy dla Ciebie stworzyć?

Nasza oferta z pewnością odznacza się ogromnym zróżnicowaniem. Projekty studia Unigraf obejmują wiele form, wśród których można wymienić wizytówki, katalogi, foldery, ulotki i plakaty reklamowe. Z powodzeniem realizujemy również kalendarze, segregatory, kalendarze oraz torby materiałowe z firmowym logo. W naszej ofercie znajdują się także takie pozycje jak flagi, banery, standy, displaye czy ścianki wystawiennicze. A może zależy Ci na estetycznych etykietach na produkty lub personalizowanych opakowaniach? Wszystkie te artykuły wykonamy dla Ciebie z przyjemnością!

Identyfikacja wizualna jest tym, czego potrzebuje każda firma. Wręcz niemożliwe jest jej funkcjonowanie, a jeśli nie wyróżnia się niczym na tle konkurencji jest zapomniana i pomijana. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom firm z całej Polski oraz potrzebom polskich samorządów przygotowaliśmy specjalną ofertę, która obejmuje kompleksową usługę projektowania wizerunku i identyfikacji wizualnej. Od podstaw tworzymy unikalne logo, z którym Twoi klienci kojarzyć będą Twoją firmę, oferowane usługi i podejście do biznesu. Sprawimy, że Twój wizerunek na długo pozostanie w pamięci. Zobacz co możemy zaoferować!

Projektowanie logo i materiałów reklamowych

Czym jest logo dla każdej firmy chyba nie trzeba nikomu zbytnio tłumaczyć. Logo skupia wszystko to, co dana firma reprezentuje. Wystarczy wyobrazić sobie logo jakieś światowej marki, wówczas od razu odbieramy emocje związane z marką, kojarzymy produkty. Staramy się zatem, aby tworzona przez nas identyfikacja wizualna była w pełni integralna z Państwa oczekiwaniami.

Co wyróżnia nasze projekty

Są czytelne, wyraziste i charakterystyczne, posiadają coś co przyciąga oko,

Zawsze staramy się czymś Państwa zaskoczyć!

Są starannie dopracowane i przemyślane,

Dopracowujemy każdy detal, aby całość projektu była spójna

Logotypy przygotowywane są zgodnie z obowiązującymi standardami,

Jesteśmy profesjonalistami, działamy na rynku od wielu lat

Projekty materiałów reklamowych są niebanalne i nowatorskie,

Mamy głowy pełne pomysłów!

Każdy etap prac nad projektem podlega Państwa ocenie,

Konsultujemy każdy etap prac, aż do finalnej akceptacji

Przygotujemy całość materiałów

Będąc świadomym tego, jak ważna jest identyfikacja wizualna przygotowaliśmy kompleksową ofertę polegającą na przygotowaniu logotypu Państwa firmy oraz całości materiałów firmowych, które są codziennie używane w firmie, a także oferowane potencjalnym i obecnym klientom. Gwarantujemy wysoką jakość prac, a także zajmujemy się drukiem całości materiałów.

Jak wygląda proces tworzenia logo firmy?

Ten składa się z kilku etapów, które następują jeden po drugim. Pierwszym etapem jest przygotowanie specjalistycznego opisu (briefu), gdzie spisujemy Państwa oczekiwania oraz określamy charakter jaki ma mieć Państwa logo. Charakter logotypu może być różny: klasyczny, nowoczesny, graficzny lub tekstowy. Następnie po Państwa akceptacji i zawarciu umowy przystępujemy do prac nad nowym logo lub też nad dopracowaniem obecnego. Po przygotowaniu kilku propozycji przesyłamy je do Państwa oceny, w przypadku uwag przygotowujemy kolejne warianty i koncepcje. Wybór jednej z zaproponowanych koncepcji znacząco zawęża obszar prac. Po finalnym akceptacji projektu przesyłamy do Państwa logo w różnych rozszerzeniach pliku, przygotowujemy także pozostałe materiały firmowe, o ile wyrazili Państwo taką chęć.

Identyfikacja wizualna, grafika firmowa

Atrakcyjne i charakterystyczne materiały firmowe są bardzo ważnym elementem identyfikacji na tle innych przedsiębiorstw, szczególnie działających w tej samej branży. Dobrze przygotowane materiały pozwalają wyróżnić firmę na tle innych oraz sprawić, że łatwiej ją zapamiętamy. Co może wchodzić w skład identyfikacji wizualnej firmy? Przede wszystkim są to: wizytówki, papier firmowy, ulotki, foldery, teczki oraz także roll-upy czy billboardy. W od kilku lat bardzo popularne są gadżety reklamowe oraz upominki, które firmy wręczają potencjalnym lub obecnym klientom.

Szerokie spektrum świadczonych usług

Dzięki sukcesywnie rozwijanemu na przestrzeni lat zapleczu technicznemu, jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa materiały reklamowe idealnie dopasowane do profilu prowadzonej działalności oraz wpisujące się w wartości, na których opiera się strategia Państwa marki. Nasze studio graficzne może wykonać przykładowo unikatowy projekt kalendarza książkowego z dowolnym nadrukiem, a następnie wyprodukować go z materiałów ekologicznych. Takie gadżety z pewnością trafią w gusta klientów, dla których ważna jest ochrona środowiska naturalnego, a podobnych rozwiązań dostępna jest u nas praktycznie nieograniczona ilość.

Wystarczy, że dokładnie określą Państwo swoje potrzeby bądź grupę docelową produktów, a specjaliści pracujący w naszym studiu graficznym z pewnością zaproponują ciekawe rozwiązanie. Wystarczy zdać się na ich kreatywność!

Nieskończone możliwości w zakresie projektowania materiałów reklamowych

Od ekskluzywnych wizytówek, po eleganckie katalogi w wersji interaktywnej lub do druku, aż po przepiękne wzory teczek ofertowych – a to tylko niewielka część naszej oferty. Projektujemy również między innymi wspominane już kalendarze, a także choćby foldery, torby reklamowe, ulotki, plakaty, segregatory i czego jeszcze tylko dusza zapragnie. Na wszystkich tych przedmiotach możemy umieścić nie tylko logo Państwa firmy, lecz również dowolne grafiki, informacje czy slogany, które zapadną w pamięć obecnym lub potencjalnym klientom, zwiększając jednocześnie rozpoznawalność konkretnej marki.

Zamawiając projekt w naszym studiu graficznym, mają Państwo pewność, że będzie on niepowtarzalny i atrakcyjny wizualnie dla końcowego odbiorcy, dzięki czemu łatwiej będzie się wyróżnić na rynku. Faktem jest przecież, że kupujemy oczami oraz oceniamy książkę po okładce, więc jakość wykonania gadżetów reklamowych w wielu przypadkach decyduje o tym, czy dana osoba zdecyduje się skorzystać właśnie z Państwa usług lub nabyć oferowane przez Państwa produkty.

Diabeł tkwi w szczegółach, więc postaw na studio graficzne, które zadba o nawet najmniejszy detal

Nasze usługi skierowane są również do firm prowadzących stacjonarną lub wysyłkową sprzedaż swoich produktów. Oprócz logotypów i innych elementów identyfikacji wizualnej, projektujemy bowiem także wszelkiego rodzaju opakowania kartonowe, etykiety na opakowania, standy i displaye pozwalające świetnie wyeksponować towar.

Własne studio graficzne firmy Unigraf specjalizuje się ponadto w projektowaniu funkcjonalnych rozwiązań dla przedsiębiorców chcących w niebanalny sposób zaprezentować swoją ofertę na targach branżowych i innych imprezach. Chętnie stworzymy dla Państwa doskonale widoczne systemy wystawiennicze, w tym rollupy o bardzo dużej powierzchni. Wiemy, jak ważne jest zrobienie dobrego pierwszego wrażenia, dlatego tego rodzaju systemy i ścianki wystawiennicze przygotowujemy z troską o każdy, nawet z pozoru nieistotny detal. Podczas realizacji zamówienia pozostajemy w stałym kontakcie ze Zleceniodawcą i konsultujemy z nim wszystkie pomysły, tak abyście otrzymali od nas Państwo produkt w pełni gotowy do wykorzystania na evencie.

Flagi i banery reklamowe zaprojektowane przez profesjonalne studio graficzne – skuteczny sposób na dotarcie do nowych klientów

Choć na rynku wciąż pojawiają się nowe rozwiązania mające zwrócić uwagę potencjalnych klientów, to banery i flagi reklamowe nadal cieszą się niesłabnącą popularnością. Z czego to wynika? Powodów jest wiele, ale ich najważniejszymi zaletami, jest to, że są świetnie widoczne nawet z dużej odległości, łatwo je zamontować, wykazują dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne, a do tego są stosunkowo tanie w produkcji. To idealne rozwiązanie, jeżeli zależy Państwu na wskazaniu drogi do siedziby firmy szerokiemu gronu odbiorców i zdobyciu przewagi konkurencyjnej nad innymi przedsiębiorstwami w przestrzeni lokalnej. Nasze studio graficzne przygotuje je w taki sposób, że nikt nie przejdzie wobec nich obojętnie!

Jeżeli potrzebują Państwo więcej informacji na temat usług studia graficznego, zapraszamy serdecznie do kontaktu.

Zadzwoń do nas: tel. 601 664 042

Masz pytania związane z naszymi produktami i innymi tematami?