Materiały reklamowe

Home/Materiały reklamowe

Każda firma potrzebuje materiałów reklamowych, by dotrzeć do jak największego grona klientów. Mimo że marketing internetowy zaczął odgrywać bardzo ważną rolę w promowaniu wszelkiego rodzaju produktów i usług, nic nie zastąpi osobistego kontaktu z klientem i wręczenia mu pięknie zaprojektowanego i wydrukowanego folderu.

Form reklamy jest bardzo wiele, także tej drukowanej. To, czy wybierzemy ulotki, plakaty, teczki firmowe czy folder z ofertą, zależy od tego, co konkretnie chcemy zareklamować oraz jak klient ma odebrać nasze działania. Zupełnie innej promocji potrzebuje bar szybkiej obsługi, a innej ekskluzywny fryzjer.

Nasza drukarnia oferuje pełen wachlarz materiałów reklamowych, by jak najbardziej ułatwić działania marketingowe i akcje promocyjne. Posiadamy też zespół profesjonalnych grafików, którzy pomogą w stworzeniu projektów.

Projektowanie reklam

Projektowanie reklam jest tak samo ważne, jak ich druk, dlatego przyjmujemy zlecenia także na projekty graficzne. Dzięki temu, że usługa jest realizowana na miejscu, skraca się czas realizacji i można uniknąć błędów w przygotowaniu do druku, które często się zdarzają początkującym grafikom. Zaprojektujemy reklamę na miarę potrzeb każdego klienta. Proces projektowania odbywa się sprawnie i profesjonalnie.

Znamy wymagania naszych maszyn i przygotowujemy projekty nie tylko zgodne z oczekiwaniami klientów, ale takie, by jak najlepiej prezentowały się na gotowych wydrukach. Doradzimy, jaką gramaturę papieru wybrać oraz zasugerujemy odpowiedni sposób wykończenia.

Nie boimy się niestandardowych zamówień – z taką samą przyjemnością zaprojektujemy i złożymy wielostronicowy folder reklamowy, jak niestandardową ulotkę o indywidualnie wyciętym kształcie. Na bieżąco konsultujemy się z działem produkcji, by nie potknąć się o ograniczenia technologiczne i jak najlepiej zrealizować projekt.

Druk materiałów reklamowych

Nasza drukarnia oferuje druk wszelkiego rodzaju materiałów reklamowych, począwszy od zwykłych wizytówek, poprzez ulotki, plakaty, teczki, a na druku wielkoformatowym skończywszy. Posiadamy profesjonalne maszyny offsetowe i cyfrowe, dzięki czemu jesteśmy elastyczni i z łatwością dopasowujemy swoją ofertę do indywidualnych oczekiwań.

Drukujemy zarówno małe, jak i duże nakłady, z takim samym zaangażowaniem podchodząc do każdego zamówienia. Kładziemy nacisk zwłaszcza na użycie wysokiej jakości materiałów oraz wykonywanie usług w ustalonym terminie.

Nasza specjalizacja to druk i oprawa książek, ale drukujemy także wszystkie inne materiały reklamowe i promocyjne, w zależności od konkretnych potrzeb.

Ulotki PKS Bydgoszcz
Wypoczynek nad morzem wizytówki

Szeroki wybór produktów

Nasza drukarnia oferuje nie tylko druk podstawowych materiałów do promocji firmy, jak wizytówki, ulotki czy banery. Świadczymy także wiele innych usług z zakresu poligrafii, a ich wachlarz jest tak skonstruowany, by odpowiadać na potrzeby różnych osób i instytucji.

Niskonakładowy druk cyfrowy sprawdzi się podczas organizacji niewielkich imprez czy przy wydruku jakiegoś materiału w małej ilości. Jest wtedy możliwość taniego sprawdzenia, jaką dany produkt ma moc oddziaływania na klientów, czy nie będzie potrzebny w innym formacie lub po prostu wykonania wielu indywidualnych wersji ulotki czy plakatu. Druk cyfrowy daje dużą swobodę, jeśli chodzi o personalizację – każdy egzemplarz może posiadać na przykład inny tekst, co jest szczególnie przydatne w przypadku zaproszeń.

Druk offsetowy sprawdza się w dużych nakładach i może być wykorzystany przy organizacji imprez masowych, gdzie liczy się, by jak najwięcej osób mogło zapoznać się z ofertą czy przybyć w określone miejsce.

Drukujemy także na wszelkiego rodzaju gadżetach i upominkach reklamowych. Nasza oferta jest kompleksowa, elastyczna i ciągle powiększana. Wszystko po to, by sprostać oczekiwaniom naszych klientów!

Zadzwoń do nas: tel. 601 664 042

Masz pytania związane z naszymi produktami i innymi tematami?