Wyroby kaszerowane

W ofercie naszego przedsiębiorstwa znajdą Państwo bardzo rozbudowany asortyment produktów w wytrzymałej, twardej oprawie. Nasze wyroby kaszerowane mają bardzo wszechstronne zastosowanie – przygotowaliśmy bowiem produkty idealne do przechowywania dokumentów biurowych (segregatory i teczki), nieodłączne przybory uczniów i studentów (kołonotatniki i clipboardy), a także pięknie wykonane gry memory, puzzle i inne gadżety reklamowe!

Eleganckie wyroby kaszerowane do użytku w biurze i w obiektach handlowych

Chętnie wykonamy dla Państwa funkcjonalne segregatory, teczki 7-bigowe i tradycyjne z twardej tektury o grubości aż 1,9 mm, która zapewnia im bardzo dobrą wytrzymałość na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Tego typu wyroby kaszerowane możemy bez problemu dostosować do indywidualnych potrzeb Klienta i wyprodukować np. z grzbietem o szerokości 65 mm, uszlachetnieniem folią matową (segregatory) czy systemem zamknięcia na rzep i gumkę (teczki 7-bigowe). Tak jak w przypadku innych naszych produktów, gwarantujemy szerokie możliwości personalizacji – dzięki zastosowaniu nowoczesnych technik drukarskich, umieszczone przez nas logo Państwa firmy czy dane kontaktowe będą wyraźne i czytelne już z daleka!

W ofercie dostępne są ponadto dwustronnie zadrukowywane stojaki na ulotki DL i A5, które zapewnią optymalną ekspozycję cenników, katalogów czy gazetek reklamowych w obiektach handlowych.

Nowatorskie podejście do reklamy – puzzle i gry memory z logiem Państwa firmy!

Choć dalej wśród gadżetów reklamowych królują niepodzielnie kalendarze książkowe, świetnym pomysłem może okazać się podarowanie klientom bądź pracownikom własnej firmy starannie wykonanych puzzli lub gier memory. Wyroby kaszerowane tego rodzaju można wykorzystać ponadto jako nagrodę w różnego rodzaju konkursach. Oferujemy je w różnorodnych wariantach – istnieje możliwość zamówienia puzzli w ramce i w pudełku, a także gier memory zawierających 30 lub 60 kart w praktycznie dowolnym nakładzie od 25 sztuk wzwyż.

Inne wyroby kaszerowane dostępne w naszej ofercie to m.in.:
• podkładki z podkładem korkowym lub bez
• clipboardy zamykane i tradycyjne z clipem standardowym lub z uchwytem na długopis
• kołonotatniki w formacie A4, A5 bądź A6 (50, 80 i 96 stron)

Zapraszamy Państwa serdecznie do kontaktu i zamawiania naszych produktów!