Kalendarze

Biurkowe, jednodzielne, trójdzielne, a może jeszcze plakatowe? Nasza firma z Bydgoszczy przygotowuje każdy rodzaj kalendarzy. Już od dawna są one obowiązkowym elementem biura, sklepu czy mieszkań prywatnych. Pomimo rozwoju technologii, w dalszym ciągu jednak cenimy sobie tradycyjne, papierowe odpowiedniki. Ciężko wyobrazić sobie efektywne planowanie czy zarządzanie czasem bez odpowiedniego kalendarza. W ofercie naszego sklepu można spotkać zarówno firmowe, reklamowe, a także stworzyć swój własny, spersonalizowany terminarz. Przekonaj się i zaplanuj wszystko tak, jak tylko chcesz!

Zapraszamy do obejrzenia pełnej oferty kalendarzy na rok 2022!

Kalendarze ekonomiczne

Zobacz pełną ofertę!

Zobacz pełną ofertę kalendarzy książkowych!

Przejdź na stronę

Kalendarze lux

Zobacz pełną ofertę!

Zobacz pełną ofertę kalendarzy książkowych!

Przejdź na stronę

Kalendarze książkowe exsclusive

Zobacz pełną ofertę!

Zobacz pełną ofertę kalendarzy książkowych!

Przejdź na stronę

Kalendarze ścienne

Zobacz pełną ofertę!

Zobacz pełną ofertę kalendarzy ściennych!

Przejdź na stronę

Kalendarze książkowe exsclusive

Zobacz pełną ofertę!

Zobacz pełną ofertę kalendarzy książkowych!

Przejdź na stronę

Kalendarze każdego rodzaju!

Nasze produkty cechują się przede wszystkim niezwykłą różnorodnością. Dajemy możliwość wyboru charakteru oraz sposobu użytkowania kalendarza, jaki narzuca nam klient. Dzięki temu cechujemy się elastycznością w stosunku do jego wymagań. Wiele ich rodzajów sprawia, że istnieje możliwość skonstruowania danego terminarza w zależności od określonej okazji czy sytuacji, dzięki temu jest on indywidualny oraz spersonalizowany, a także przekazuje określone hasła promocyjne.
Projektowanie ich na różne okazje w zależności od zastosowania daje bardziej konkretne możliwości związane z samym użytkowaniem. Inaczej bowiem prowadzimy kalendarz książkowy, a inaczej ścienny. Zapisywane są w nich inne wydarzenia oraz zadania, co pozwala różnorodnie spojrzeć na prezentowane posegregowanie czasu. W naszym sklepie posiadamy ich różne rodzaje, dzięki czemu jeszcze lepiej zorganizujesz swoje życie. Ponadto mają one swoje dodatkowe zastosowania, które tylko czekają abyś je odkrył!

Planery reklamowe i firmowe

Przygotowanie terminarza firmowego to niezwykle skuteczny sposób na budowanie marki oraz promocję własnej działalności firmy. Oprócz kwestii praktycznych, posiada świetny nośnik reklamowy. Nasza firma oferuje różnorodność opcji personalizowania kalendarzy, dzięki czemu każda sztuka ma w sobie oryginalność oraz niepowtarzalność. Reklamowe wersje mogą być rozdawane jako sympatyczny upominek dla kontrahentów czy wspólników, dzięki temu rośnie świadomość marki oraz poszerza się zakres promocji.

Firmowe modele spełniają swoją funkcję przez cały rok, ponieważ odpowiednio systematyzują czas oraz liczą go, dzięki czemu mamy możliwość rozplanowania określonych zadań czy planów. Kalendarze tego typu często służą również jako notesy z odpowiednio dobraną indywidualnie szatą graficzną, dzięki czemu ich użytkowanie staje się przyjemniejsze oraz zaczniemy po niego częściej sięgać. Klient zamawiając terminarz reklamowy posiada dowolność w wyborze projektu oraz wgląd w dostosowanie oczekiwań względem efektu końcowego.

Kalendarze trójdzielne

Trójdzielne

Kalendarze trójdzielne to idealny prezent dla Twoich Klientów. Swoją popularność zawdzięczają dużej powierzchni reklamowej.

Książkowe

Kalendarze książkowe, to jedna z najpopularniejszych opcji tych eleganckich i praktycznych kalendarzy książkowych. Dzięki dużej trwałości, kalendarze te świetnie nadają się do wykonywania codziennych obowiązków.

Kalendarze jednodzielne

Jednodzielne

To gadżet, który zawsze przyciągnie nasz wzrok, gdyż znajduje się w widocznym miejscu. Kalendarze reklamowe to dyskretna forma dotarcia do Klienta.

Plakatowe

Kalendarze plakatowe w różnych formatach to najlepszy sposób na wymierne efekty reklamowe. Uwagę przyciąga wysokiej jakości grafika, a dzięki zindywidualizowanemu nadrukowi, plakat staje się wyrazistą reklamą firmy.

Kalendarz biurkowy

Biurkowe

Kalendarze biurkowe łączą w sobie użyteczność i estetykę. To najpopularniejsze na świecie organizery, które oprócz ułatwiania zarządzaniem czasu, mogą być też ozdobą Twojego miejsca pracy lub domu.

Biuwary

Biuwary to połączenie kalendarza i notesu – rodzaj leżącego na biurku kalendarium z powierzchnią, na której można wykonywać notatki.

Terminarze na zamówienie!

Oferujemy stworzenie kalendarza na zamówienie, czyli spersonalizowanego względem określonych oczekiwań klienta. Organizery tego typu charakteryzują się przede wszystkim możliwością planowania czasu względem własnych upodobań oraz zastosowanie indywidualnych technik, będących skutecznych z perspektywy jednostki. Terminarze drukowane według wytycznych klientów sprawiają, że każdy z nich jest zadowolony z narzędzia, które powstało.

Planery na zamówienie to nie tylko notesy, ale równie kalendarze czy biurowe. Indywidualny, spersonalizowany organizer firmowy pozwoli na dokładne rozplanowanie reklamy, co jednoznacznie przeniesie się na wyniki promocji biznesu. Oferujemy pełen zakres personalizacji terminarzy oraz zapewniamy kompleksowe usługi, począwszy od procesu tworzenia, a skończywszy na wysyłce gotowych produktów.

W zależności od oczekiwań proponujemy klientom personalizację produktów z naszej oferty handlowej, bądź też stworzenie autorskiego planera, czyli całego projektu na indywidualne zamówienie. W przypadku projektów autorskich możliwości personalizacji są niemal nieograniczone.

Ciągłe dążenie do doskonałości

Chcąc zapewnić naszym Klientom największy wybór na rynku i maksymalną satysfakcję ze zrealizowanego zamówienia, nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań. Regularnie poszerzamy ofertę o nowe kalendarze, w tym także prawdziwe unikaty, jakich nie znajdziesz u innych producentów. Nie wahamy się przy tym czerpać inspiracji prosto z natury, a we wszystkich tych działaniach przyświeca nam jeden cel: stworzyć tak szeroką ofertę produktów i dostępnych możliwości uszlachetniania oraz personalizacji, aby trafić w nawet najbardziej wyrafinowane gusta.

Zachwycające swoim pięknem kalendarze książkowe

Oprócz wyrobów w formacie A4, B5, A5, B6, A6 i A7, które możemy oprawić w np. najwyższej jakości skórę naturalną, wśród dostępnych produktów znajdują się również wyjątkowe, ekologiczne kalendarze z kolekcji Organic, którą dedykujemy wszystkim osobom zafascynowanym potęgą przyrody. Wystarczy ich dotknąć, aby poczuć pod palcami chropowatą korę czy aksamitny len, więc jeżeli poszukujesz eleganckiego prezentu dla kogo, kto uwielbia spędzać czas na łonie natury, na pewno będą idealnym wyborem. Polecamy w szczególności rosnące kalendarze książkowe z nasionami sosny – w każdym z nich znajdziesz specjalną wklejkę z instrukcją, jak zasadzić drzewo i dołożyć w ten sposób swój kamyczek do ochrony środowiska naturalnego.

Doskonałym pomysłem na prezent są również nasze kalendarze typu piórnik – to praktyczny gadżet o wszechstronnym zastosowaniu. Koniec z gorączkowym szukaniem czegoś do pisania w torebce, teraz notatnik, terminarz i przybornik kupisz połączone w ramach jednego produktu! Istnieje możliwość wykonania indywidualnej okładki i nadruku reklamowego.

Efektowne i funkcjonalne kalendarze biurkowe, listkowe i inne w ogromnej liczbie wariantów

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz sporego biuwaru do codziennej pracy, czy jedynie niewielkich rozmiarów artykułów reklamowych typu listkowego, które świetnie sprawdzą się jako wizytówki, oferta firmy Unigraf spełni wszystkie Twoje oczekiwania!

Możesz u nas zamówić następujące kalendarze:

  • biurkowe (tygodniowe, miesięczne, spiralowane, typu piórnik oraz planery (biuwary)
  • jednodzielne
  • trójdzielne (z główką płaską lub wypukłą, a także spiralowane, ekonomiczne i ekologiczne
  • czterodzielne
  • ścienne spiralowane i listwowane (dostępne formaty – A4, A3, A2, B1, B2, B3, B4)
  • listkowe
  • eko
  • wspomniane już rosnące z kolekcji Organic
  • i autorskie – projektowane od podstaw.

Zapraszamy do składania zamówień!

Zadzwoń do nas: tel. 601 664 042

Masz pytania związane z naszymi produktami i innymi tematami?