Książki w oprawie miękkiej

Prowadzimy działalność drukarską i introligatorską, tworząc od podstaw, na życzenie klientów złożone projekty o zwiększonej trwałości materiałów i pożądanym efekcie wizualnym. Wykonujemy średnio i wielkonakładowe wydruki pozycji książkowych w oprawie miękkiej klejonej, szytko-klejonej ze skrzydełkami lub bez.

Zajmujemy się wydrukiem treści na wybranym przez klienta papierze gładkim, kredowym lub specjalnie fakturowanym oraz składem. Dostępna w ofercie usługa wydruku książki w oprawie miękkiej obejmuje zszycie uprzednio przygotowanego bloku książkowego oraz przyklejenie okładki. Wspieramy naszych klientów we właściwym przygotowaniu plików oraz wyborze materiałów, form wydruku oraz ewentualnych uszlachetnień najbardziej odpowiadających ich potrzebom i wyobrażeniom o gotowym projekcie. Przy zamówieniu książek w oprawie miękkiej umożliwiamy również wybór środka okładki – w ofercie posiadamy kilka atrakcyjnych kolorów, które zmieniają charakter publikacji, poprawiając jej efekt wizualny.

Wykonujemy realizacje w rozmiarach od A6 do A4 oraz o parametrach niestandardowych, po wcześniejszym, indywidualnym ustaleniu szczegółów zamówienia.