Flagi reklamowe

Prowadząc jakikolwiek biznes, cały czas mimowolnie uczestniczymy w walce konkurencyjnej z innymi firmami działającymi w danej branży. Jednym z obszarów, na jakim dochodzi do konfrontacji pomiędzy podmiotami, które chcą wyróżnić się na tle konkurencji, jest reklama wizualna. Duże zagęszczenie plansz oraz bannerów i natłok treści reklamowych, sprawia, że coraz trudniej o skuteczne zwrócenie uwagi klientów na ofertę przedsiębiorstwa. Ciekawym i efektywnym sposobem na zaistnienie w świadomości potencjalnych odbiorców sprzedawanych produktów i usług danej firmy, mogą być flagi reklamowe. Cena tego typu nośników reklamowych nie jest wysoka, a trzepoczące na wietrze flagi firmowe – z pewnością prezentują się bardzo efektownie, dodając właścicielowi splendoru i prestiżu. Kolorowa flaga to wyjątkowy i oryginalny element wizerunku siedziby przedsiębiorstwa, instytucji, placówki oświatowej, a nawet kościelnego placu.

Zalety flagi reklamowej

Flaga reklamowa

Flaga reklamowa

Skupia uwagę i przekazuje ważne informacje

Często najskuteczniejszą formą promocji – jest prosty i krótki przekaz w postaci wyeksponowania logotypu oraz hasła reklamowego. Taka przejrzysta kompozycja graficzna, przykuwa uwagę przechodniów i kierowców przejeżdżających pojazdów. Powierzchnia flagi reklamowej z powodzeniem pomieści zarówno firmowe logo, chwytliwe hasło reklamowe albo adres strony internetowej. Unoszące się ponad głowami flagi firmowe, przyczyniają się również do budowy zaufania klientów, symbolizują bowiem transparentność i prestiż. Flagi reklamowe wykonywane są ze specjalnych materiałów, a nanoszenie i utrwalanie kolorów, odbywa się przy wykorzystaniu innowacyjnych technologii, gwarantujących trwałość przez długie lata użytkowania. Flagi odporne są na działanie warunków atmosferycznych, a odpowiednia impregnacja materiału – skutecznie chroni je przez zabrudzeniami środowiskowymi. Ważnym elementem ekspozycji tego nośnika, są wytrzymałe i właściwie zakotwione do podłoża – maszty na flagi reklamowe,dzięki którym mogą one bezpiecznie i efektownie prezentować się nawet na dużych wysokościach – przykuwając uwagę i zachęcając do zapoznania się z ofertą firmy. Flagi reklamowe dostępne są w bardzo zróżnicowanym asortymencie (kształty, rozmiary), co stwarza szerokie spektrum ich wykorzystania, ograniczone jedynie naszą wyobraźnią.

Flagi Reklamowe – firmowe- windery

Zwiększ rozpoznawalność swojej firmy w okolicy! Zamów nasze windery, flagi reklamowe oraz firmowe i pociągnij wreszcie za dźwignię handlu. Wykonujemy dowolne grafiki i logotypy na wysokogatunkowej dzianinie poliestrowej, odpornej na działanie promieniowania UV.

Flagi satynowe-atłasowe podwójne

Reprezentacyjny produkt o bardzo wysokich walorach estetycznych. Nasze flagi satynowe-atłasowe podwójne charakteryzują się pięknym połyskiem i często są stosowane w ambasadach, budynkach państwowych oraz w gabinetach wysokich rangą urzędników.

Flagi polskie

W naszym asortymencie znajdą Państwo flagi Polski w wersji standardowej oraz z symbolem Polski Walczącej. Szyjemy je z wytrzymałej dzianiny poliestrowej 125g/m2. Dostępne różnorodne wykończenia.

Flagi narodowe

Zapraszamy do nas po flagi narodowe wszystkich państw świata! Produkty wykonujemy w rozmiarze 150×100, 120×80 lub 70×45. Gwarantujemy wyraziste barwy i ogromną wytrzymałość materiału.

Flagi państw UE

Nasze produkty drukujemy przy użyciu ekologicznych tuszów, bezpośrednio na dzianinie poliestrowej 125g/m2. Oferowane tutaj flagi państw UE to nieodłączny element konferencji międzynarodowych i spotkań dyplomatycznych wysokiego szczebla.

Flagi Unii Europejskiej

Oferujemy flagi Unii Europejskiej w różnorodnych wariantach i rozmiarach. Dostępne produkty na maszt, do zakładania na drzewiec, a także na stojaki gabinetowe. Idealne odwzorowanie barw gwarantowane!

Flagi powiatowe

Fantastycznie wykonane flagi powiatowe z podwójnym stębnowaniem za pomocą nici tytanowych! Wyroby w 100% polskie, charakteryzujące się świetną odpornością na złe warunki atmosferyczne.

Flagi miast

Nowoczesne technologie wydruku, ekologiczne tusze, szerokie możliwości wykończenia. Nasze flagi miast mają wszystko, czego potrzeba, aby na stałe zagościć przed ważnymi urzędami i instytucjami w Państwa miejscowości.

Flagi województw

Wybierz flagi województw, którym niestraszne jest nawet długotrwałe działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych! Produkty możemy uszyć w dowolnym rozmiarze – nie może ich zabraknąć w żadnej siedzibie władz samorządu terytorialnego!

Flagi wojskowe

Oferujemy Państwu starannie wykonane flagi wojskowe w niesamowicie szerokim wyborze. W naszym asortymencie dostępne są m.in. proporce Marynarki Wojennej, szachownice lotnicze, bandery jednostek pomocniczych MW i wiele więcej produktów!

Zadzwoń do nas: tel. 601 664 042

Masz pytania związane z naszymi produktami i innymi tematami?