Roll up, czyli rozwijana rolka, na której umieszczane są treści reklamowe, to skuteczna metoda na promowanie swojej firmy. Ciekawy projekt i solidne wykonanie przyciągną spojrzenia naszych potencjalnych klientów na różnego rodzaju targach i eventach. Prosty montaż i wygodny transport sprawią, że roll up stanie się naszym ulubionym nośnikiem reklamowym.

Dlaczego warto zdecydować się na roll up?

Roll up reklamowy
Roll up reklamowy

Roll up z wydrukiem cieszy się dużym zainteresowaniem firm głownie ze względu na swoją elastyczność. Wymiar reklamy możemy dostosować do naszych potrzeb i warunków wnętrza, w którym będziemy ją prezentować. Standardowo produkcja roll upów ogranicza się do trzech rozmiarów 85×200 cm, 100×200 cm oraz 120×200 cm. Są to parametry, które zapewniają komfort transportu, tak ceniony przez naszych klientów. Warto podkreślić, że osiągany jest on także dzięki stosunkowo niewielkiej wadze całego produktu. Zazwyczaj mieści się ona w granicach 2,5 – 3,5kg.

Roll-up charakteryzuje się również wysoką trwałością. W tym aspekcie kluczowy jest materiał, z którego nasza reklama zostanie wykonana. Najpopularniejszymi materiałami są:

  • polipropylen
  • poliester
  • baner

Wykorzystanie tych materiałów sprawia, że roll upy służą nam przez długi czas nie tracąc na jakości. Dobór tworzywa, z którego będzie wykonany roll up, jest kluczowy także ze względu na reakcję z tuszem oraz promieniowaniem słonecznym. Warto zdecydować się na materiał, który będzie optymalnie dostosowany do warunków, w których będziemy prezentować naszą reklamę.

Roll up druk to praktyczny sposób na promowanie naszej działalności. Dzięki solidnemu wykonaniu reklama prezentuje się estetycznie i profesjonalnie. Można używać jej zarówno w czasie eventów terenowych, jak i targów w zamkniętych pomieszczeniach. Wiele firm decyduje się również na ustawienie roll upów w swoich siedzibach, aby zwrócić uwagę klientów na dodatkowe aspekty oferty.

Oferujemy projekt i wydruk

Domeną naszej agencji reklamowej jest profesjonalne projektowanie nadruków na roll upach. Stawiamy na wysoki poziom estetyki oraz maksymalnie kreatywny przekaz. Zależy nam, aby reklamy naszych klientów przyciągały zainteresowanie i w rezultacie generowały zyski. Proponujemy rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb reklamodawców. Nasza oferta obejmuje też wydruk roll upów. Stosujemy materiały wysokiej jakości zaopatrzone w stelaż, który montuje się w kilka minut. Zaprojektowane przez nas roll upy mogą stać się świetną wizytówką różnego rodzaju działalności. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Zadzwoń do nas: tel. 601 664 042

Masz pytania związane z naszymi produktami i innymi tematami?