Kalendarze biurkowe

Umiejętność planowania czasu pracy to jeden z istotnych elementów zarządzania przedsiębiorstwem. Trudno go sobie wyobrazić bez terminarza, który pozwala na wygodne i szybkie zaznaczanie ważnych spotkań i terminów. Dlatego właśnie specjalne organizery są nieodzownym elementem w każdej firmie. Szczególnie chętnie wybierany jest kalendarz biurkowy, który może być ustawiony na blacie lub występować w wersji jako podkład. Pozwala on na szybki podgląd na aktualną datę, która z różnych przyczyn potrafi zostać zapomniana, a także na bieżąco doglądać zbliżające się terminy.

Ponadto kalendarze biurkowe są bardzo dobrym miejscem na umieszczenie reklamy. Można w nich umieścić skróconą ofertę przedsiębiorstwa, przedstawiając produkowane wyroby, sprzedawane towary czy oferowane usługi. Nawet mniejszy gabarytowo terminarz może promować markę firmy eksponując logo przedsiębiorstwa.

W naszej ofercie znajdziesz różne wersje terminarzy stojących, a także w postaci rozkładanych na blacie podkładek.

Kalendarze biurkowe dostosowane do indywidualnych potrzeb Państwa firmy – pionowe, poziome, w wersji piórnik oraz planer!

Bardzo dużą popularnością cieszą się przede wszystkim biuwary, czyli planery, które zdecydowanie ułatwiają pracownikom biurowym planowanie codziennych zadań. Ich zaletą jest doskonały komfort użytkowania – tego typu ogromny notatnik zawsze będzie pod ręką, a wszelkie adnotacje lub informacje dotyczące zamówień można zapisywać w wygodny sposób podczas rozmowy telefonicznej. Jest to doskonała alternatywa dla karteczek samoprzylepnych, a zarazem funkcjonalny gadżet reklamowy.

Niezwykle praktyczne są ponadto nasze kalendarze biurkowe z piórnikiem, które przydadzą się zwłaszcza osobom trzymającym na swoim stanowisku wiele urządzeń i dokumentów jednocześnie. Znalezienie czegoś do pisania i karteczki do robienia szybkich notatek pośród wszystkich tych przedmiotów nie będzie już problemem – wszystko to otrzymujemy w ramach jednego produktu!

Natomiast zwolennikom klasycznych rozwiązań z pewnością przypadną do gustu nasze kalendarze w wersji poziomej i pionowej, także w wariancie z dodatkowym notesem i zestawem karteczek samoprzylepnych. Jesteśmy firmą dbającą o środowisko, dlatego w ofercie mamy też kalendarze ekologiczne produkowane z materiałów biodegradowalnych.

Kalendarze biurkowe pionowe

Kalendarz stojący występuje w kilku wersjach. Może być pionowy lub poziomy, w postaci samego kalendarium lub zawierać kalendarium wraz terminarzem, a także z dodatkowym notesem, pozwalającym na zapisywanie notatek i ważnych informacji.

Kalendarium może być tygodniowe, miesięczne lub 3-miesięczne (układ trójdzielny).

Wszystkie kalendarze stojące są łączone metalową spiralą, co pozwala na wygodne przeglądanie stronic.

Kalendarz stojący pionowy posiada miejsce na własny nadruk i reklamę na okładce oraz na sekcji pod kalendarium.

Kalendarze biurkowe poziome

Kalendarz stojący poziomy
Kalendarz stojący poziomy

Kalendarze stojące poziome posiadają przejrzyste kalendarium, z dodatkowym notesem i zestawem karteczek samoprzylepnych.

Dodatkowy notes na zapiski i uwagi z dołączonym długopisem (z opcją grawerowania).

Do kalendarzy dołączone są karteczki samoprzylepne, pozwalające na oznaczanie ważnych informacji.

Na tylnej części kalendarza dostępne jest miejsce reklamowe.

Kalendarze biurkowe – piórnik

Biuwary (planery na biurko)

Biuwary (kalendarze biurkowe leżace) są często wybieranym typem kalendarzy do biur. Dostępne są w rozmiarach 480x330mm lub 590x420mm (możliwe również wymiary indywidualne). Duże rozmiary pozwalają na nadruk kalendarium w kilku wariantach, z bardzo dużą przestrzenią na notatki i adnotacje. Poza standardowym kalendarium można nadrukować terminarz tygodniowy lub dzienny z podziałem na godziny. Umożliwi to dokonywanie notatek w określonym dniu lub godzinie.

Kalendarze są dodatkowo zabezpieczane listwą z PCV, na której istnieje możliwość dodatkowego nadruku reklamowego.

Biurwary (planery na biurko)
Biurwary (planery na biurko)