Kalendarze biurkowe

Umiejętność planowania czasu pracy to jeden z istotnych elementów zarządzania przedsiębiorstwem. Trudno go sobie wyobrazić bez kalendarza, który pozwala na wygodne i szybkie zaznaczanie ważnych spotkań i terminów. Dlatego właśnie kalendarze są nieodzownym elementem w każdej firmie i w każdym biurze. Szczególnie chętnie wybierany jest kalendarz biurkowy, który może być ustawiony na biurku pracownika lub występować w wersji jako podkład. Pozwala na szybki podgląd na aktualną datę, która z różnych przyczyn potrafi zostać zapomniana, a także na bieżąco doglądać zbliżające się terminy. Ponadto kalendarz biurkowy jest bardzo dobrym miejscem na umieszczenie reklamy. Można na takim kalendarzu umieścić skróconą ofertę przedsiębiorstwa, przedstawiając produkowane wyroby, sprzedawane towary czy oferowane usługi. Nawet mniejszy gabarytowo kalendarz biurkowy może promować markę firmy eksponując logo przedsiębiorstwa.

Nasz firma posiada w ofercie kalendarze biurkowe stojące (dostępne w różnych wersjach) oraz biuwary, czyli kalendarze podkładki rozkładane na biurku.

Kalendarze biurkowe stojące pionowe

Kalendarz biurkowy stojący trójdzielny

Kalendarz stojący występuje w kilku wersjach. Może być pionowy lub poziomy, w postaci samego kalendarium lub zawierać kalendarium wraz terminarzem, a także z dodatkowym notesem, pozwalającym na zapisywanie notatek i ważnych informacji.

Kalendarium może być tygodniowe, miesięczne lub 3-miesięczne (układ trójdzielny).

Wszystkie kalendarze stojące są łączone metalową spiralą, co pozwala na wygodne przeglądanie stronic.

Kalendarz stojący pionowy posiada miejsce na własny nadruk i reklamę na okładce oraz na sekcji pod kalendarium.

Kalendarze biurkowe stojące poziome

Kalendarz stojący poziomy
Kalendarz stojący poziomy

Kalendarze stojące poziome posiadają przejrzyste kalendarium, z dodatkowym notesem i zestawem karteczek samoprzylepnych.

Dodatkowy notes na zapiski i uwagi z dołączonym długopisem (z opcją grawerowania).

Do kalendarzy dołączone są karteczki samoprzylepne, pozwalające na oznaczanie ważnych informacji.

Na tylnej części kalendarza dostępne jest miejsce reklamowe.

Biuwary (planery na biurko)

Biuwary (kalendarze biurkowe leżace) są często wybieranym typem kalendarzy do biur. Dostępne są w rozmiarach 480x330mm lub 590x420mm (możliwe również wymiary indywidualne). Duże rozmiary pozwalają na nadruk kalendarium w kilku wariantach, z bardzo dużą przestrzenią na notatki i adnotacje. Poza standardowym kalendarium można nadrukować terminarz tygodniowy lub dzienny z podziałem na godziny. Umożliwi to dokonywanie notatek w określonym dniu lub godzinie.

Kalendarze są dodatkowo zabezpieczane listwą z PCV, na której istnieje możliwość dodatkowego nadruku reklamowego.

Biurwary (planery na biurko)
Biurwary (planery na biurko)