Systemy wystawiennicze

Home/Materiały reklamowe/Systemy wystawiennicze

Dla specjalistów w dziedzinie marketingu nie jet tajemnicą, że poza treścią i formą materiałów reklamowych niezwykle istotna jest również oprawa, w jakiej są one prezentowane. Dlatego jeśli bierzecie udział w targach, organizujecie szkolenie, imprezę, czy w jakichkolwiek innych okolicznościach chcecie się zaprezentować z jak najlepszej strony, powinniście korzystać z wysokiej jakości, indywidualnie dobranych systemów wystawienniczych.

Znajdą Państwo u nas wszelkiego rodzaju systemy wystawiennicze, dostosowane do Waszych potrzeb. Przygotowujemy ścianki reklamowe, roll upy, lady, banery i wiele innych. Nośniki reklamowe dostarcza nam firma Ultima Displays – producent znany z troski o najwyższą jakość swoich produktów. W przypadku tego typu produktów jest to szczególnie istotne, gdyż jeśli stanowisko Państwa firmy prezentuje się profesjonalnie i solidnie, tak również postrzegana będzie Wasza marka. Producent Ultima Displays, we współpracy z naszymi doświadczonymi fachowcami, gwarantuje Państwu oszczędność, dzięki możliwości wielokrotnego użytku tych samych systemów wystawienniczych i innych produktów promocyjnych.

Oprawa reklamowa

Zdajemy sobie sprawę, iż każdy Klient ma inne, w dodatku zmienne w czasie, potrzeby, zależne od branży, profilu działalności, aktualnego asortymentu, strategii marketingowej czy okoliczności prezentacji firmy. Inaczej będzie wyglądała wystawa do galerii, a inaczej ta przygotowywana na targi handlowe. Wspólnie z Państwem kreujemy najlepsze rozwiązania, spełniamy Wasze życzenia, a w razie potrzeby służymy radą. Cechuje nas ogromna elastyczność, przez co z pewnością spełnimy Państwa oczekiwania.

Poznaj naszą ofertę

Nie sposób wymienić pełnej listy oferowanych przez nas produktów. Przygotowujemy bowiem każdą reklamę wewnętrzną i zewnętrzną oraz zindywidualizowane według Państwa potrzeb, pełne systemy wystawiennicze. Po odebraniu zlecenia i ustaleniu szczegółów składamy zamówienie na odpowiednie, dostosowane do Państwa oferty konstrukcje. Następnie wykonujemy niezbędne prace graficzne, po czym dostarczamy Wam gotowy produkt. Zapraszamy do kontaktu w celu przedstawienia swoich oczekiwań i złożenia zamówienia.

Roll upy

Stylowe i atrakcyjne nośniki reklamy, jakimi są roll upy powodują, że znajdują swoje zastosowanie w różnych miejscach.

Systemy zewnętrzne

Wśród systemów zewnętrznych wymienić należy namioty, parasole i inne. Sprawdzą się w czasie różnych wydarzeń i eventów.

Standy

Niezawodne nośniki reklamowe, idealne uzupełnienie i podkreślenie każdej ekspozycji.

Stojaki na ulotki

Stojaki na ulotki są niezbędne przy stoiskach reklamowych lub punktach sprzedaży.

Flagi reklamowe

Pomagają skupić uwagę odbiorcy, świetny nośnik reklamy na zewnątrz oraz do wnętrz.

Ścianki reklamowe

Sprawdzony sposób do stworzenia wyróżniającego się stoiska reklamowego na targach i eventach.

Zapraszamy do obejrzenia katalogu produktów!

Solidne i eleganckie konstrukcje.

Reklamy do wnętrz i na zewnątrz

Działania reklamowe powinny być prowadzone na wielu płaszczyznach, aby przyniosły zadowalające rezultaty. Jednym z elementów promocji jest reklama wewnętrzna, w ramach której wykorzystywane są takie materiały, jak: plakaty, potykacze, kasetony i wiele innych. Zaliczyć należy tu również systemy wystawiennicze. Reklama wewnętrzna to promocja podczas wystaw, czy targów, jednak tym mianem określa się także akcje marketingowe w siedzibie firmy. Materiały reklamowe wykorzystywane we wnętrzach sprawdzają się również jako reklamy zewnętrzne. Systemy wystawiennicze, stojaki reklamowe i inne nośniki reklamowe okazują się niezbędne podczas imprez plenerowych, kiermaszów i targów organizowanych pod gołym niebem. Materiały stosowane w tych sytuacjach muszą się cechować najwyższą jakością, aby nie tracić wyrazistości i odpowiedniej prezencji pod wpływem działania zjawisk atmosferycznych. Ultima Displays – producent nośników reklamowych – gwarantuje maksymalną wytrzymałość konstrukcji, natomiast z naszej strony możemy zapewnić o wysokiej jakości druku, odpornego na deszcz, śnieg, czy wiatr.

Zadzwoń do nas: tel. 601 664 042

Masz pytania związane z naszymi produktami i innymi tematami?