Ludzki wzrok jest bardzo wrażliwy na ruch. Można to dostrzec nawet u małych dzieci, które dostrzegą nową zabawkę w pomieszczeniu dopiero wtedy, kiedy ją poruszymy. Nic więc dziwnego, że ta cecha natury człowieka była przedmiotem wielu analiz wśród specjalistów z branży marketingowej. Szybko zauważyli oni, że klient jest w stanie całkowicie zignorować statyczne elementy nawet najbardziej atrakcyjnej ekspozycji, natomiast te dynamiczne nigdy nie ujdą jego uwagi.

Tak powstały właśnie wobblery sklepowe – zwykle niewielkich rozmiarów zawieszki, które przykuwają uwagę przechodzących osób nie tylko swoją efektowną formą i wyrazistym kolorem, lecz również tym, że nawet delikatny ruch powietrza sprawia, że zaczynają się poruszać. Kiwaki reklamowe to materiały POS, wobec których Twoi klienci nie przejdą obojętnie, zwłaszcza jeżeli stworzy je dział projektowy firmy Unigraf!

Sklepowe wobblery reklamowe – kompaktowych rozmiarów wabik, który zapewni Ci przewagę nad konkurencją!

Wykonane przez profesjonalistów kiwaki cieszą się obecnie ogromną popularnością wśród przedsiębiorców. Trudno się temu to dziwić – to bardzo ekonomiczne materiały POS, a do tego charakteryzują się stosunkowo dobrą trwałością, świetnie wpływają na sprzedaż opatrzonych nimi produktów, a także są niezwykle wręcz uniwersalne. Wobblery sklepowe można bowiem wykorzystać zarówno do przekazania klientowi najważniejszych informacji na temat wyrobu w atrakcyjnej, czytelnej formie, jak i zwrócenia jego uwagi na aktualne promocje i wyprzedaże. Kiwaki reklamowe mogą też służyć jako idealny nośnik do zaprezentowania zapadającego w pamięć hasła albo wskazania miejsca, w którym można znaleźć najnowsze kolekcje produktów.

Kiwak reklamowy z efektownym nadrukiem lub o nieszablonowym kształcie

Dział projektowy naszej firmy z siedzibą w Bydgoszczy będzie w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających właścicieli sklepów i innych punktów sprzedaży. Możemy wyprodukować dla Ciebie wobblery sklepowe perfekcyjnie dostosowane do charakteru Twojej działalności, zaskakujące swoim kształtem, pokryte błyszczącą folią, przyciągające uwagę kolorowym nadrukiem UV o doskonałej rozdzielczości – jednym ograniczeniem przy tworzeniu kiwaków jest wyobraźnia.

Postaw na jakość na europejskim poziomie, zwiększ sprzedaż swoich produktów inwestując w wobblery reklamowe zaprojektowane przez Unigraf!