Jeżeli poszukują Państwo absolutnie wyjątkowych w swym wzornictwie, markowych produktów, które doskonale podkreślą prestiż przedsiębiorstwa i będą prezentować się elegancko niezależnie od okazji, to z czystym sumieniem możemy polecić kolekcję upominków LUX. Są to najwyższej jakości akcesoria przydatne zarówno w domu, jak i pracy – na przykład kultowe modele znanych na całym świecie notesów oraz kalendarzy marki Moleskine, które bardzo cenili sobie najwybitniejsi przedstawiciele świata literatury i sztuki, w tym choćby Ernest Hemingway czy Vincent van Gogh.

Upominki LUX – klasa sama w sobie

Oprócz produktów Moleskine, proponujemy Państwu unikatowe notesy o cudownym i trwałym zapachu pomarańczy, wanilii, kawy lub mięty. Dla szczególnie wymagających Klientów przygotowaliśmy opcję okucia wybranym kamieniem szlachetnym: agatem, kamieniem księżycowym, kryształem Swarovskiego, opalem, bursztynem, ametystem itp. Zmodyfikowane w ten sposób wyroby będą z pewnością niezwykle wartościowym upominkiem dla najbardziej znaczących kontrahentów, długoletnich współpracowników czy osób odchodzących na zasłużoną emeryturę. Świetnym pomysłem na prezent są też pięknie wykonane upominki LUX w postaci notesów z kalkulatorem bądź organizerem.

Dla agentów nieruchomości, przedstawicieli handlowych i innych osób, dla których kluczowe jest zrobienie dobrego pierwszego wrażenia, przygotowaliśmy natomiast designerskie etui skórzane na wizytówki w wielu różnorodnych wariantach kolorystycznych.

Prestiżowe zestawy piór wykończone kamieniami szlachetnymi

W notesach Moleskine i innych misternie wykonanych artykułach z naszej oferty, np. kalendarzach książkowych, nie można pisać byle czym. Na specjalne zamówienie wykonamy dla Państwa eleganckie zestawy składające się z piór kulkowych i długopisów wykończonych pięknym koralem, opalem czy krzemieniem pasiastym. Tego rodzaju upominki LUX warto również dodatkowo spersonalizować, choćby poprzez wykonanie estetycznego grawerunku laserowego.

Oferta upominków LUX jest zdecydowanie bardziej rozbudowana i z pewnością otworzy przed Państwem całkowicie nowy świat doznań estetycznych. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem naszych unikalnych produktów!

Zadzwoń do nas: tel. 601 664 042!

Masz pytania związane z naszymi produktami i innymi tematami?