Hangery reklamowe

Szukasz niedrogiego, a jednocześnie skutecznego sposobu na wyróżnienie swojego stoiska na hali targowej? A może chcesz oznaczyć konkretny dział artykułów w swoim sklepie, tak aby klientom było łatwiej go znaleźć? W takich sytuacjach najlepiej sprawdzą się nasze hangery sklepowe, czyli wielkoformatowe plansze, które podwiesza się pod sufitem. To jednak nie jedyne możliwości ich wykorzystania: reklama do powieszenia tego typu świetnie nadaje się do informowania o najnowszych akcjach promocyjnych i wspiera sprzedaż konkretnych produktów. Nic więc dziwnego, że jej popularność z roku na rok rośnie!

Mierz wysoko – postaw na hangery sklepowe Unigraf

Nasze studio graficzne chętni zaprojektuje efektowną reklamę do powieszenia z logiem Twojej firmy, która z łatwością zwróci uwagę klientów. Do największych zalet produkowanych przez nas hangerów sklepowych należy bardzo łatwy montaż, podczas którego nie będą potrzebne specjalistyczne narzędzia. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i pomagamy dobrać materiał w taki sposób, aby gotowy produkt zapewnił Ci możliwie jak największy zwrot z inwestycji.

Jeżeli np. potrzebujesz reklamy do powieszenia, której zadaniem będzie wypromowanie oferty specjalnej trwającej zaledwie przez kilka miesięcy, dobrym wyborem będą niedrogie plansze tekturowe. Potrzebne bardziej wytrzymałe rozwiązania? Nie ma problemu, do produkcji możemy użyć również trwałego tworzywa sztucznego, choćby takiego, jak PVC!

Reklama do powieszenia doskonale widoczna już z daleka

Ze względu na to, że zawiesza się je bardzo wysoko, hangery sklepowe są stale widoczne dla każdego, nawet jeżeli znajduje się w najbardziej oddalonym punkcie hali handlowej. Dzięki temu, możesz w łatwy sposób skierować uwagę klientów na nowości produktowe i zainteresować ich ciekawą promocją. Specjaliści z naszego studia graficznego na pewno będą w stanie stworzyć reklamę do powieszenia idealnie wpisującą się w Twoją strategię budowy marki i to w nawet największych możliwych rozmiarach – w końcu druk wielkoformatowy to nasza specjalność!

Zainwestuj w nowoczesne hangery sklepowe już dziś i pomóż swoim klientom znaleźć produkty, których potrzebują (nawet, jeżeli jeszcze o tym nie wiedzą)!