Książki w oprawie twardej

Realizujemy zamówienia na duże i niskie nakłady jednobarwne lub wielokolorowe, gwarantując naszym klientom ekonomiczne, sumienne i dokładne ich przygotowanie. Wykorzystujemy najnowsze techniki druku , dzięki czemu nasze książki w twardej oprawie każdorazowo prezentują się nienagannie. Stanowią namacalny dowód na istnienie w naszej rzeczywistości zamiłowania do sztuki – słowa i obrazów, co więcej stanowią dekoracyjny przedmiot użytkowy, bez którego nadal nie sposób wyobrazić sobie reprezentacyjnych przestrzeni. Dlatego dbałość o detale i estetyczne wykończenie podczas przygotowania książek w twardej okładce ma tak olbrzymie znaczenie.

Wykonujemy projekty na dowolnie wybranym papierze – kredowym, aksamitnie gładkim, a także ekologicznym, zwieńczone oprawą szytą, klejoną, zintegrowaną ze skrzydełkami, prostą, złoconą lub tłoczoną. Pomagamy w wyborze najlepiej pasującego, eleganckiego i efektownego rodzaju papieru miękkiego lub twardego, jak również doradzamy podczas podejmowania decyzji o formie uszlachetnienia twardej oprawy przygotowywanych przez nas książek.

Wyobraźnia przelana na papier

Doskonale wiemy, że zarówno dla twórcy, jak i wydawnictwa, szczególnie pierwsze, dzieła są niezmiernie istotne. Słowa, które mogą trafić do każdego, ale to liczby mówią za nas. Wśród całej ludzkości aż 65% populacji to wzrokowcy. Tak więc oferowany przez nas druk książek w twardej oprawie jest niezwykle istotnym elementem pisarskiego dzieła.

Interesująca grafika na pewno przykuje uwagę czytelników. Książki w eleganckiej oprawie są czymś co świetnie prezentują się na półkach i biblioteczkach. Tak więc wybierają pozycję pisarką często zwracamy uwagę na treść, ale nieobojętna jest nam również warstwa wizualna.

Książki w twardej oprawie – zalety

Nasze usługi zapewnią Państwu książki w eleganckiej oprawie, które na pewno spodobają się czytelnikom. Twarde okładki składają się z okleiny grzbietówki oraz okładzinówki tylnej i przednie, dzięki czemu są niezwykle wytrzymała. Oczywiście oferujemy różne formy klejenia i szycia publikacji dostosowane do Państwa potrzeb i wymagań.

Niemniej jednak powróćmy do zalet. Istotną cechą tego typu opraw jest niezwykła trwałość i przy tym odporność np. na upadek publikacji na podłogę. Dzięki mocniejszej konstrukcji niweluje się ryzyko odkształceń, dzięki czemu dzieło wciąż zachwyca swą elegancją.

Kolejną zaletą przemawiającą na rzecz tego sposób wydruku jest estetyka. Grzbiet publikacji zachowuje przed długi czas elegancki wygląda, dzięki czemu świetnie prezentuje się na półkach, stanowiąc również interesującą ozdobę.

Druk książek w twardej oprawie – Bydgoszcz

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych drukarskich usług. Przygotujemy publikacje, które zachwycą warstwą graficzną czytelników. Podpowiemy również kolorystykę papieru – śnieżnobiałe czy też wpadające w odcienie beżu. Oczywiście każdorazowo i indywidualnie konsultujemy dane parametry z naszymi Klientami.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi usługami zachęcamy do wykonania telefonu. Nasi specjaliści z przyjemnością przedstawimy interesującą Państwa ofertę i odpowiedzą na wszelkie pytania.