Torby papierowe z nadrukiem

Znajdują zastosowanie w formie estetycznego i gustownego eko opakowania na gadżety reklamowe, upominki dla pracowników lub kontrahentów, sprawdzają się jako zamienniki plastikowych siatek zakupowych. Torby papierowe to nowoczesny odpowiednik nie tak dawnych rozwiązań. Stawiamy na rozwiązania, które pozwolą zmienić obraz naszego wspólnego świata, a jednocześnie efektywnie spełnią powierzone im funkcje.

Na torby papierowe w kilku formatach nanosimy wydruki, których jakość pozwala na długotrwałe wykorzystywanie gotowych materiałów. Technologia przez nas stosowana gwarantuje zachowanie intensywności kolorów, naniesienie napisów i złożonych grafik w formie niewielkich sygnatur lub głównego akcentu na produkcie. Wskazane przez Państwa nadruki mogą znaleźć się na jednej lub po obu stronach torby.

Dostosowujemy naszą produkcję do dynamicznych zmian zachodzących na rynku oraz do indywidualnych wytycznych, dlatego jesteśmy w stanie zaoferować Państwu atrakcyjne wielkości nakładów i specjalnie skomponowane zestawy, dopasowane do realnego zapotrzebowania.

Torby papierowe wykonujemy z papierów typu Kraft jak również papierów kredowych. Te wykonane z papierów Kraft stosowane są zazwyczaj do zakupów i masowej dystrybucji produktów reklamowych. Natomiast wykonane z papieru kredowego mogą mieć następujące uszlachetnienia:

  • folia matowa, sof touch
  • lakierowanie UV
  • hot stamping
  • tłoczenie

Zazwyczaj torby takie stosowane są w butikach i wyjątkowych okazjach kiedy prezent lub produkt musi mieć eleganckie opakowanie.