Torby papierowe z nadrukiem

Home/Drukarnia w Bydgoszczy/Druk cyfrowy/Torby papierowe z nadrukiem

Znajdują zastosowanie w formie estetycznego i gustownego eko opakowania na gadżety reklamowe, upominki dla pracowników lub kontrahentów, sprawdzają się jako zamienniki plastikowych siatek zakupowych. Torby papierowe to nowoczesny odpowiednik nie tak dawnych rozwiązań. Stawiamy na rozwiązania, które pozwolą zmienić obraz naszego wspólnego świata, a jednocześnie efektywnie spełnią powierzone im funkcje.

Na torby papierowe w kilku formatach nanosimy wydruki, których jakość pozwala na długotrwałe wykorzystywanie gotowych materiałów. Technologia przez nas stosowana gwarantuje zachowanie intensywności kolorów, naniesienie napisów i złożonych grafik w formie niewielkich sygnatur lub głównego akcentu na produkcie. Wskazane przez Państwa nadruki mogą znaleźć się na jednej lub po obu stronach torby.

Dostosowujemy naszą produkcję do dynamicznych zmian zachodzących na rynku oraz do indywidualnych wytycznych, dlatego jesteśmy w stanie zaoferować Państwu atrakcyjne wielkości nakładów i specjalnie skomponowane zestawy, dopasowane do realnego zapotrzebowania.

Torby papierowe wykonujemy z papierów typu Kraft jak również papierów kredowych. Te wykonane z papierów Kraft stosowane są zazwyczaj do zakupów i masowej dystrybucji produktów reklamowych. Natomiast wykonane z papieru kredowego mogą mieć następujące uszlachetnienia:

  • folia matowa, sof touch
  • lakierowanie UV
  • hot stamping
  • tłoczenie

Zazwyczaj torby takie stosowane są w butikach i wyjątkowych okazjach kiedy prezent lub produkt musi mieć eleganckie opakowanie.

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem od renomowanego producenta z Bydgoszczy

Cieszymy się, że coraz większa liczba przedsiębiorstw decyduje się na rozwiązania przyjazne dla środowiska. Wychodząc naprzeciw potrzebom tych nowoczesnych firm, oferujemy wyroby, które bez problemu można przetwarzać w obiegach zamkniętych, ponieważ dzięki swoim właściwościom bardzo łatwo poddają się recyklingowi. Mowa tu oczywiście o torbach z nadrukiem produkowanych z papierów ekologicznych typu Kraft. Produkty tego typu doskonale nadają się m.in. pakowania artykułów spożywczych i cukierniczych, gotowych dań, upominków, a także różnego rodzaju produktów sypkich, dzięki czemu bardzo często wykorzystują je lokale gastronomiczne i firmy cateringowe. Ich zaletą jest też niska cena.

Można w nie również oczywiście pakować wyroby tekstylne, zwłaszcza jeżeli Państwu na tym, aby marka odzieżowa kojarzona była z zaangażowaniem na rzecz ochrony środowiska naturalnego! Istnieje możliwość zamówienia ich w praktycznie dowolnym wariancie kolorystycznym oraz stworzenia naprawdę ciekawych projektów pozwalających zwiększyć rozpoznawalność firmy.

Ekskluzywne produkty z papierów kredowych “Lux” – idealne na specjalne okazje!

Jeżeli poszukują Państwo natomiast szczególnie efektownych toreb z nadrukiem, w które będzie można zapakować produkty klasy premium bądź artykuły reklamowe dla uczestników odwiedzających wystawę firmy np. podczas międzynarodowych targów branżowych, to właśnie te wyroby warto zamówić! Możliwości ich wykonania i wykończenia są praktycznie nieograniczone – jesteśmy w stanie tłoczyć niezwykle wyraźne, widoczne już z daleka logotypy, wzmocnić dno przy użyciu kartonu o wysokiej gramaturze czy dodać specjalną, błyszczącą folią, dzięki której produkt będzie się prezentował jeszcze bardziej atrakcyjnie.

Torby papierowe z nadrukiem “Lux” z pewnością będą stanowić również doskonałe opakowanie dla prezentów wręczanych pracownikom np. z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, bardzo dobrze sprawdzają się również podczas wszelkiego rodzaju konkursów – można w nie estetycznie zapakować nagrody. Mniejsze, wykonane z najwyższej jakości papierów kredowych torby z nadrukami upodobały sobie natomiast w szczególności zakłady jubilerskie.