Druk offsetowy i poligrafia

Home/Drukarnia w Bydgoszczy/Druk offsetowy i poligrafia

Drukarnia Unigraf działa nieprzerwanie od ponad 20 lat, co czyni ją pożądanym partnerem biznesowym i każdego kolejnego roku umacnia zaufanie klientów. Realizujemy wydruki najwyższej jakości, a doświadczenie budujemy poprzez ciągły rozwój i poszerzanie oferty w taki sposób, by zadowolić najbardziej wymagające osoby. Nasza drukarnia dopasowuje ofertę do potrzeb swoich klientów, oferując nie tylko kalendarze, wizytówki czy ulotki, ale pomagając zrozumieć, co jest najkorzystniejsze i najlepiej sprawdzi się jako nośnik reklamowy.

Druk offsetowy i poligrafia są ze sobą ściśle związane. Skomplikowany proces przygotowania do druku to nieodłączna część poligrafii. Tradycyjna poligrafia jest analogowa i rozpoczyna się już na najwcześniejszym etapie – prepress. Są to działania, dzięki którym można rozpocząć druk: przygotowanie pliku, form drukowych, proofu czy impozycja. Później następuje drukowanie oraz wykończenie, np. sztancowanie, uszlachetnianie i transport (postpress).

Nasza drukarnia oferuje wysokiej jakości wydruki offsetowe, wykonane przy użyciu nowoczesnych maszyn oraz z dbałością o detale. Proces druku offsetowego jest bardziej skomplikowany niż druk cyfrowy i musi być nadzorowany przez doświadczony zespół specjalistów – pasjonatów, dla których poligrafia nie ma tajemnic.

Druk książek i albumów

Nasza drukarnia to nie tylko ulotki, wizytówki czy kalendarze. Drukujemy także książki i albumy. Druk książek stanowi znaczny procent naszej całkowitej działalności, dlatego śmiało możemy stwierdzić, że książki drukujemy często i chętnie.

Posiadamy w portfolio zarówno książki dla dzieci, jak i bogato ilustrowane albumy. Druk książki z ilustracjami to duże wyzwanie, któremu za każdym razem staramy się jak najlepiej sprostać. O tym, że robimy to z powodzeniem, świadczą zrealizowane zamówienia na druk książek.

Zobacz, co możemy zaoferować

Druk książek, choć stanowi bardzo ważną gałąź naszej działalności, to nie wszystko. Poligrafia jest naszą pasją, dlatego z powodzeniem realizujemy także inne zlecenia, jak ulotki, wizytówki, kalendarze czy plakaty. Wykonujemy także wydruki folderów reklamowych, ofert firmowych oraz wielu innych materiałów.

Nasza drukarnia zatrudnia zespół projektantów, dbających o to, by wszystkie wydruki zachwycały, a stworzone przez nas wizytówki cieszyły oko i były niezastąpionym elementem wizerunku. Także ulotki projektujemy i drukujemy z troską, aby godnie reprezentowały naszych partnerów, a przejrzyste i funkcjonalne kalendarze towarzyszyły im przez cały rok.

Folder reklamowy gminy Baranowo

Kalendarze

Kalendarze na rok 2018 – wysoka jakość za atrakcyjną cenę. Szeroki asortyment wzorów, modeli i formatów. Kalendarze trójdzielne, książkowe, biurkowe…

 

Ulotki PKS Bydgoszcz

Ulotki

Najskuteczniejsza i najtańsza forma reklamy. Za pomocą ulotki szybko przeprowadzisz każdą akcję promocyjną, poinformujesz Klientów o nowych produktach i usługach.

Katalogi szyte

Katalogi są idealnym produktem na zaprezentowanie pełnej oferty firmy. Produkt dostępny jest w najpopularniejszych formatach: A4, A5, A6, DL, 210/210, B5.

Wypoczynek nad morzem wizytówki

Wizytówki

W ofercie są wizytówki z foliami błysk lub soft skin jedno lub dwustronnie, folia soft skin z możliwością wykonania lakieru wybiórczego…

Katalogi klejone PUR

Katalogi są idealnym produktem na zaprezentowanie pełnej oferty firmy. Produkt dostępny jest w najpopularniejszych formatach: A4, A5, A6, DL, 210/210, B5.

Plakaty

Plakaty należą do najczęściej wybieranych nośników reklamy, wymienić można wiele ich zalet. Do wyboru masz 6 najpopularniejszych formatów…

Promocja

Katalogi szyte

Format A5 (210x148 mm)

285 zł brutto

DARMOWA DOSTAWA KURIEREM
Stowarzyszenie Narew folder bazy noclegowej
  • Format A5 (210×148 mm)
  • Kreda błysk 130 g
  • Szycie płaskie po długim boku
  • 8 stron
  • Nakład 100 sztuk
  • Zadruk dwustronny (4+4)

Druk offsetowy – dlaczego warto?

Druk offsetowy ma zastosowanie przy wysokich nakładach, gdzie liczy się jakość oraz niski koszt w stosunku do ilości wydruków, np. druk książek. Tworzenie matrycy dla kilku/kilkunastu sztuk nie jest opłacalne i w takiej sytuacji druk offsetowy mija się z celem.

Proces, jaki przechodzi druk offsetowy, jest dość długi. Można streścić go do tego, że naświetlony obraz przenosi się z formy na podłoże przy użyciu cylindra. Ponadto każdy kolor posiada swoją własną formę, a dopasowanie poszczególnych kolorów do siebie wymaga precyzji i doświadczenia. Druk offsetowy nie może być realizowany tak szybko, jak cyfrowy. Podnosi też koszt wydruku niewielkiej ilości egzemplarzy.

Jeśli mamy trochę więcej czasu i potrzebujemy sporych nakładów, wydruki offsetowe będą najlepszym rozwiązaniem. Są one bardzo wysokiej jakości, a dobrze wykonane gwarantują powtarzalność kolorów. Koszt cyfrowego wydrukowania 10 000 egzemplarzy książki mógłby się okazać druzgocąco wysoki, a offset obniża wielokrotnie tę kwotę. Nasza drukarnia realizuje zamówienia na offsetowe kalendarze, ulotki, wizytówki czy plakaty.

Wydruki offsetowe mogą być tańsze przy dużych nakładach przez swoją powtarzalność – kiedy maszyna zostanie uruchomiona, powiela druk bardzo dużą ilość razy, bez utraty jakości czy szkody dla powtarzalności kolorów.

Zadzwoń do nas: tel. 601 664 042

Masz pytania związane z naszymi produktami i innymi tematami?