Kubki reklamowe to niewątpliwe jedne z najlepszych nośników reklamy. Ulotka – po kilku sekundach zostanie wyrzucona lub nawet nie będzie wzięta do ręki, długopis – kiedyś się wypisze i też zostanie wyrzucony. Tylko reklama zamieszczona na kubku trafi do rąk Twojego potencjalnego klienta i być może będzie trafiać do nich kilka razy dziennie, podczas picia każdej kawy czy herbaty, utrwalając jego użytkownikowi świadomość Twojej marki i dyskretnie informując o jej istnieniu otoczenie właściciela kubka. A nawet jeśli ktoś nie zdecyduje się na używanie kubka, gdyż jest bardzo przywiązany do swojego dotychczasowego to masz pewność, że raczej go nie wyrzuci tylko postawi w mniej lub bardziej widocznym miejscu na półce. Kubki reklamowe to bardzo trwała forma reklamy!

Kubki promocyjne na różne eventy

Organizujesz konferencję i chcesz podarować jej uczestnikom miłą pamiątkę nawiązującą do tego wydarzenia, ale jednocześnie kojarzącą się z Twoją firmą? A może bierzesz udział w targach pracy i przy okazji poszukiwań nowego pracownika chcesz rozpowszechnić świadomość o istnieniu Twojej firmy? Kubek reklamowy będzie świetnym narzędziem do tego celu. Każdy z nas lubi otrzymywać takie upominki i choć w praktyce użytkuje się najczęściej tylko jeden ulubiony kubek to kubków reklamowych nigdy nie jest za wiele.

Kubki z nadrukiem to nie tylko przedmiot reklamy, ale także dobry pomysł na prezent dla bliskiej nam osoby. Drugiej połówce z okazji walentynek, mamie na Dzień Mamy, babci na Dzień Babci, koleżance na urodziny – prawie każda okazja jest dobra, aby podarować kubek z Waszym wspólnym zdjęciem, życiową sentencją czy zabawnym hasłem. Napój wypijany z kubka, który ktoś podarował nam “od serca” z pewnością będzie smakował dużo lepiej.

Ty wymyślasz i projektujesz – my produkujemy. Nie ma żadnych ograniczeń dla Twojej fantazji.

Kubki firmowe z nadrukiem logo

Chętnie wykonamy dla Twojej firmy kubek reklamowy z logo. Każda porządna firma powinna posiadać takowe na swoim zapleczu, bo nigdy nie wiadomo kiedy nadarzy się okazja, by podarować go klientowi. Pracownik pijący kawę z kubka, na którym widnieje logo firmy w oczach klienta automatycznie tworzy obraz większego profesjonalizmu firmy. Warto więc zadbać, aby wśród materiałów reklamowych firmy znalazły się kubki z nadrukiem logo.

Zadzwoń do nas: tel. 601 664 042

Masz pytania związane z naszymi produktami i innymi tematami?