Wydawnictwo

Pozycje Wydawnicze

Posiadamy bogaty dorobek wydawniczy. Na rynku istniejemy od ponad 20 lat, wykonamy dla Państwa każdego rodzaju książkę: beletrystykę, przewodnik, słownik, album fotograficzny itd. Gwarantujemy kompleksowe przygotowanie publikacji: od projektu graficznego i redakcji tekstu, skład, zdjęcia, korektę, tłumaczenia po druk i dostawę.

Integralną i niezwykle istotną częścią działalności naszej firmy stanowi przygotowanie do druku rozmaitych publikacji, wśród których wyróżnić należy pozycje naukowe, przewodnikowe, beletrystyczne oraz fotograficzne, a także literaturę dziecięcą. Nasze bydgoskie wydawnictwo oferuje wydanie książki zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym czy instytucjonalnym.

Wspieramy wszystkich autorów, również lokalnych twórców, którzy mogą liczyć na kompleksowe usługi, obejmujące profesjonalną redakcję i korektę tekstu oraz skład książki. Bierzemy również udział w sporządzeniu projektu graficznego okładki. Realizujemy druk nakładu oraz egzemplarzy autorskich. Cały nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby w ręce czytelników trafiły zajmujące publikacje, z których autorzy będą mogli być dumni.

Publikacja książki? To naprawdę proste!

Masz przygotowany materiał na książkę i poszukujesz miejsca, w którym bezproblemowo wydasz własny tekst? Chcesz jak najszybciej dotrzeć do czytelników z całej Polski? Tak ważne zadanie warto powierzyć profesjonalistom, którzy zajmują się publikacją różnorodnych opracowań od dekad. Korzystając z naszej oferty, masz pewność, że będziesz na bieżąco informowany o każdym etapie realizacji przygotowania do druku Twojego dzieła literackiego. Masz wpływ na to, jaki będzie ostateczny wygląd egzemplarzy.

Zajmujące pozycje nie tylko dla podróżników

Nasze wydawnictwo może pochwalić się bogatą ofertą publikacji, wśród których wymienić można albumy fotograficzne i książki podróżnicze przybliżające odbiorcom najpiękniejsze regiony naszego kraju. Pragniemy wspierać turystykę lokalną, dlatego z dużą radością opublikowaliśmy pozycje dotyczące atrakcji województwa pomorskiego, Doliny Bugu czy pałaców i dworów znajdujących się na ziemi słupskiej. W naszym portfolio mieszczą się również przewodniki turystyczne po samochodowo-motocyklowym Podlaskim Szlaku Sakralnym czy albumy prezentujące urokliwe, historyczne miejscowości w Polsce, np. Miastko, Toruń czy Kalisz.

Bogata oferta wydawnicza

Przedstawiając nasze publikacje, nie można zapominać o pozycjach kulinarnych, które promują regionalną kuchnię i tradycyjne metody przyrządzania potraw. Dzięki nim bez trudu samodzielnie przygotujesz swojskie specjały z powiatu bydgoskiego. Równie cenną pozycją są sprawdzone przepisy autorstwa Jadwigi Smolińskiej. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z wszystkimi prezentowanymi w tym miejscu publikacjami.

Masz ochotę zanurzyć się w literaturze pięknej? Dzięki naszym publikacjom masz szansę zatracić się bez reszty w magicznym świecie baśni stworzonym przez Jolantę Nitkowską–Węglarz. Równie wspaniałe emocje mogą zapewnić unikatowe zdjęcia zgromadzone w albumach Marka Chwistka. Autor sfotografował powiat Jarociński oraz jedne z najpiękniejszych parków krajobrazowych w Polsce: Powidzki oraz Żerkowsko-Czeszewski.

Jeśli jesteś zainteresowany wydaniem książki w naszej oficynie w Bydgoszczy, skontaktuj się z nami drogą mailową lub telefoniczną. Udzielimy niezbędnych informacji na temat procesu wydawniczego i ustalimy szczegóły publikacji Twoich materiałów. Zastanawiasz się, jaki jest koszt publikacji książki? Przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę tej usługi, która pomoże Ci w zaplanowaniu wydatków związanych z publikacją i dystrybucją własnego dzieła.

Decydując się na skorzystanie z usług agencji promocyjno-wydawniczej Unigraf z siedzibą w Bydgoszczy, mogą być Państwo pewni, że cały proces przebiegnie szybko i sprawnie. Nasze pięknie wykonane oprawy skutecznie przyciągną wzrok czytelnika i pozwolą wyróżnić się wśród innych tytułów. Z uwagi na ogromne doświadczenie, jesteśmy w stanie w pełni zrealizować zamysł autora i pomóc mu zaistnieć na wymagającym rynku książki.

Szeroka oferta wydawnicza – odkryj piękno przyrody i lokalnych zabytków dzięki naszym pozycjom!

Specjalizujemy się w szczególności w przygotowywaniu albumów oraz przewodników turystycznych prezentujących najważniejsze atrakcje poszczególnych miast (“Zaproszenie do Torunia”, “Zaproszenie do Bydgoszczy”, “Kalisz” itd.), a nierzadko także całych województw czy regionów – świetnym przykładem jest tutaj choćby publikacja “Pałace i dwory ziemi słupskiej”. Nasze wydawnictwo posiada oczywiście w swoim dorobku również tytuły, które z pewnością zainteresują polskich i zagranicznych miłośników przyrody: polecamy zwłaszcza książki Marka Chwistka bogate w najwyższej jakości fotografie, dzięki którym poznają Państwo największe skarby m.in. Powidzkiego czy Żerkowsko-Czeszewskiego Parku Krajobrazowego.

Nie mogło też zabraknąć publikacji poświęconym wydarzeniom z przeszłości – czytelnikom interesującym się historią regionalną z pewnością przypadną do gustu takie pozycje, jak przykładowo “Krojanty 1939. Ważne wydarzenia na Ziemi Chojnickiej”. Zaś wszyscy ci, którzy pragną przypomnieć sobie gminę Miastko (i nie tylko) z czasów swojej młodości, ucieszą się z możliwości odbycia pasjonującej, fotograficznej wędrówki za sprawą albumów Jana Maziejuka, legendarnego dokumentalisty tamtych terenów.

Wydawnictwo Unigraf na straży tradycji – chronimy rodzinne baśnie i swojskie przepisy przed zapomnieniem

Zwieńczeniem oferty są książki kulinarne, w których znajdą Państwo mnóstwo przepisów na przygotowanie swojskich specjałów rodem z Ziemi Koronowskiej oraz powiatu bydgoskiego. Dla dzieci przygotowaliśmy natomiast bogato ilustrowaną “Wyprawę do Krainy Baśni” zawierającą pełne magii historie, które oczarują całą rodzinę.

Są Państwo zainteresowani jedną z naszych pozycji wydawniczych? A może chcą Państwo opublikować własną książkę? Zapraszamy do kontaktu, gwarantujemy profesjonalna obsługę!

Książka Wyprawa do Krainy Baśni

„Wyprawa do Krainy Baśni” Jolanty Nitkowskiej–Węglarz to zbiór pięknych, tradycyjnych baśni rodzinnych, w których każdy Czytelnik coś dla siebie znajdzie.
Oprawa sztywna, 200 x 285 mm, 144 str.

Atrakcje Turystyczne Województwa Pomorskiego

Album Atrakcje Turystyczne Województwa Pomorskiego

Województwo pomorskie oferuje nie tylko piękne krajobrazy i zabytki, ale i moc atrakcji dla każdego turysty.
Oprawa sztywna, wielkość 220 x 310 mm, 176 stron
wersja językowa: PL, EN, DE

Album Zaproszenie do Torunia

Najnowsze zdjęcia pokazujące nie tylko najpiękniejsze zakątki Bydgoszczy, ale i życie tego miasta: imprezy kulturalne i sportowe.
Oprawa sztywna, 205 x 227 mm, 128 str.
wersja językowa: PL, EN

Album Zaproszenie do Torunia

Album przedstawia świetne fotografie, które w idealny sposób oddają klimat staromiejskiego rynku, który łączy w sobie różne style architektury gotycki, renesansowy…
Format 220 x 240 mm, objętość 280 str.
Oprawa sztywna. Wersja językowa PL, EN

Album Kalisz

Album pokazujący w przepięknych fotografiach najstarsze miasto w Polsce Kalisz.
Format 220 x 240 mm, objętość 144 str., oprawa twarda
Wersja językowa: PL, EN

Album Dziecko

Fotografie Jana Maziejuka pokazujące życie dzieci w PRL-u. Niezwykle humorystyczna i sarkastyczna opowieść.
Oprawa sztywna, 205 x 215 mm, 132 strony
Wersja językowa: PL

Książka Tak to widziałem

Miastko wczoraj i dziś

Książka Jadzia gotuje i inspiruje

Swojskie specjały

Most Elżbiety Zawadzkiej

Witamy w Kaliszu

Lokalna Grupa Działania - Tygiel Doliny Bugu

Pałace i Dwory ziemi słupskiej

Samochodowo-motocyklowy Podlaski Szlak Sakralny

Przewodnik Turystyczny

Przewodnik Turystyczny

Krojanty 1939

Obiekty Sakralne na ziemi słupskiej

Orlik Grubodzioby

Żerkowsko-Czeszewski Park Krajobrazowy

Powidzki Park Krajobrazowy

Album Powiat Jarociński

Gmina Sobienie-Jeziory

Zadzwoń do nas: tel. 601 664 042

Masz pytania związane z naszymi produktami i innymi tematami?