Wydawnictwo

Pozycje Wydawnicze

Posiadamy bogaty dorobek wydawniczy. Na rynku istniejemy od ponad 20 lat, wykonamy dla Państwa każdego rodzaju książkę: beletrystykę, przewodnik, słownik, album fotograficzny itd. Gwarantujemy kompleksowe przygotowanie publikacji: od projektu graficznego i redakcji tekstu, skład, zdjęcia, korektę, tłumaczenia po druk i dostawę.

Decydując się na skorzystanie z usług agencji promocyjno-wydawniczej Unigraf z siedzibą w Bydgoszczy, mogą być Państwo pewni, że cały proces przebiegnie szybko i sprawnie. Nasze pięknie wykonane oprawy skutecznie przyciągną wzrok czytelnika i pozwolą wyróżnić się wśród innych tytułów. Z uwagi na ogromne doświadczenie, jesteśmy w stanie w pełni zrealizować zamysł autora i pomóc mu zaistnieć na wymagającym rynku książki.

Szeroka oferta wydawnicza – odkryj piękno przyrody i lokalnych zabytków dzięki naszym pozycjom!

Specjalizujemy się w szczególności w przygotowywaniu albumów oraz przewodników turystycznych prezentujących najważniejsze atrakcje poszczególnych miast (“Zaproszenie do Torunia”, “Zaproszenie do Bydgoszczy”, “Kalisz” itd.), a nierzadko także całych województw czy regionów – świetnym przykładem jest tutaj choćby publikacja “Pałace i dwory ziemi słupskiej”. Nasze wydawnictwo posiada oczywiście w swoim dorobku również tytuły, które z pewnością zainteresują polskich i zagranicznych miłośników przyrody: polecamy zwłaszcza książki Marka Chwistka bogate w najwyższej jakości fotografie, dzięki którym poznają Państwo największe skarby m.in. Powidzkiego czy Żerkowsko-Czeszewskiego Parku Krajobrazowego.

Nie mogło też zabraknąć publikacji poświęconym wydarzeniom z przeszłości – czytelnikom interesującym się historią regionalną z pewnością przypadną do gustu takie pozycje, jak przykładowo “Krojanty 1939. Ważne wydarzenia na Ziemi Chojnickiej”. Zaś wszyscy ci, którzy pragną przypomnieć sobie gminę Miastko (i nie tylko) z czasów swojej młodości, ucieszą się z możliwości odbycia pasjonującej, fotograficznej wędrówki za sprawą albumów Jana Maziejuka, legendarnego dokumentalisty tamtych terenów.

Wydawnictwo Unigraf na straży tradycji – chronimy rodzinne baśnie i swojskie przepisy przed zapomnieniem

Zwieńczeniem oferty są książki kulinarne, w których znajdą Państwo mnóstwo przepisów na przygotowanie swojskich specjałów rodem z Ziemi Koronowskiej oraz powiatu bydgoskiego. Dla dzieci przygotowaliśmy natomiast bogato ilustrowaną “Wyprawę do Krainy Baśni” zawierającą pełne magii historie, które oczarują całą rodzinę.

Są Państwo zainteresowani jedną z naszych pozycji wydawniczych? A może chcą Państwo opublikować własną książkę? Zapraszamy do kontaktu, gwarantujemy profesjonalna obsługę!

Książka Wyprawa do Krainy Baśni

„Wyprawa do Krainy Baśni” Jolanty Nitkowskiej–Węglarz to zbiór pięknych, tradycyjnych baśni rodzinnych, w których każdy Czytelnik coś dla siebie znajdzie.
Oprawa sztywna, 200 x 285 mm, 144 str.

Atrakcje Turystyczne Województwa Pomorskiego

Album Atrakcje Turystyczne Województwa Pomorskiego

Województwo pomorskie oferuje nie tylko piękne krajobrazy i zabytki, ale i moc atrakcji dla każdego turysty.
Oprawa sztywna, wielkość 220 x 310 mm, 176 stron
wersja językowa: PL, EN, DE

Album Zaproszenie do Torunia

Najnowsze zdjęcia pokazujące nie tylko najpiękniejsze zakątki Bydgoszczy, ale i życie tego miasta: imprezy kulturalne i sportowe.
Oprawa sztywna, 205 x 227 mm, 128 str.
wersja językowa: PL, EN

Album Zaproszenie do Torunia

Album przedstawia świetne fotografie, które w idealny sposób oddają klimat staromiejskiego rynku, który łączy w sobie różne style architektury gotycki, renesansowy…
Format 220 x 240 mm, objętość 280 str.
Oprawa sztywna. Wersja językowa PL, EN

Album Kalisz

Album pokazujący w przepięknych fotografiach najstarsze miasto w Polsce Kalisz.
Format 220 x 240 mm, objętość 144 str., oprawa twarda
Wersja językowa: PL, EN

Album Dziecko

Fotografie Jana Maziejuka pokazujące życie dzieci w PRL-u. Niezwykle humorystyczna i sarkastyczna opowieść.
Oprawa sztywna, 205 x 215 mm, 132 strony
Wersja językowa: PL

Książka Tak to widziałem

Miastko wczoraj i dziś

Książka Jadzia gotuje i inspiruje

Swojskie specjały

Most Elżbiety Zawadzkiej

Witamy w Kaliszu

Lokalna Grupa Działania - Tygiel Doliny Bugu

Pałace i Dwory ziemi słupskiej

Samochodowo-motocyklowy Podlaski Szlak Sakralny

Przewodnik Turystyczny

Przewodnik Turystyczny

Krojanty 1939

Obiekty Sakralne na ziemi słupskiej

Orlik Grubodzioby

Żerkowsko-Czeszewski Park Krajobrazowy

Powidzki Park Krajobrazowy

Album Powiat Jarociński

Gmina Sobienie-Jeziory

Zadzwoń do nas: tel. 601 664 042

Masz pytania związane z naszymi produktami i innymi tematami?