Torby reklamowe

Torby papierowe

Wykorzystywanie gadżetów reklamowych jako formy marketingu pozwala skutecznie zwiększyć rozpoznawalność firmy oraz ocieplić jej wizerunek. Korzystanie z gadżetów reklamowych powoduje pozytywne skojarzenia pomiędzy jej logotypem i nazwą a przydatnymi akcesoriami codziennego użytku. Torby reklamowe można wręczać nie tylko potencjalnym klientom, ale także własnym pracownikom, dzięki czemu grono użytkowników takich dodatków będzie intensywnie się rozszerzało, a marketing przyjmie formę żywej reklamy.

Torby reklamowe to tania i skuteczna forma reklamy

Zwiększają rozpoznawalność marki,

Niedroga forma reklamy,

Reklama dla każdej branży,

Duży zasięg reklamy,

Dostępne w różnych kolorach i materiałach,

Praktyczny gadżet w codziennym użyciu.

Torby z nadrukiem firmy

Torby reklamowe z nadrukiem mogą służyć klientom do codziennych zakupów lub zastępować damską torebkę czy też męski plecak. Umieszczając logo lub nazwę swojej firmy na takiej ruchomej powierzchni reklamowej zapewniamy jej przede wszystkim dużą popularność wśród licznej społeczności, a także pozytywną opinię, ponieważ przedsiębiorca obdarowujący potencjalnych klientów praktycznymi upominkami wyrabia sobie opinię dbałości o konsumenta, a gdy są to torby ekologiczne z nadrukiem, również troski o środowisko. Logo i nazwa mogą być na nich umieszczane w różnych punkach, w dowolnym rozmiarze i kolorze, w zależności od preferencji zamawiającego. Torba z nadrukiem to zatem idealna metoda efektywnego marketingu.

Różne rodzaje toreb reklamowych

W asortymencie naszej agencji reklamowej posiadamy zarówno torebki reklamowe, jak i torby materiałowe z nadrukiem. Polecamy przede wszystkim torby bawełniane z nadrukiem oraz torby płócienne z nadrukiem, które najdłużej posłużą potencjalnemu klientowi. We wszystkich modelach mieści się teczka na dokumenty, dlatego gadżety tego typu idealnie sprawdzą się również dla własnych pracowników. Eko torby z nadrukiem to praktyczny gadżet, który znajduje zastosowanie w każdym miejscu, nie tylko na zakupach. Spotykamy je na uczelniach, siłowniach, w szkołach i różnych miejscach pracy. Funkcjonalna torba reklamowa z estetycznym designem jest na równi pożyteczna, jak i atrakcyjna.

Torba bawełniana z nadrukiem oraz torba płócienna z nadrukiem to nasz hit sprzedażowy, który podniósł popularność niejednej firmy i przekonał do niej wielu potencjalnych klientów. Jeżeli zależy Państwu na stworzeniu pozytywnego wizerunku swojego przedsiębiorstwa, warto zdecydować się na praktyczny gadżet reklamowy, który sprawi przyjemność konsumentom i przyniesie wieloaspektową korzyść biznesowi.

Torby papierowe z papierów ekologicznych typu Kraft

Troska o środowisko naturalne jest coraz ważniejszym aspektem dla wielu przedsiębiorstw. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, wprowadziliśmy do naszej oferty specjalne torby papierowe z papierów ekologicznych typu Kraft – są to produkty łatwo poddające się recyklingowi, idealne w szczególności dla firm cateringowych. Bez problemu możemy umieścić na nich atrakcyjny wizualnie nadruk reklamowy o dowolnym wzorze i kolorze.

Torby papierowe „Lux” z papierów kredowych

Idealne do pakowania gadżetów reklamowych rozdawanych podczas targów branżowych oraz prezentacji produktów! Nasze torby papierowe „Lux” z papierów kredowych to produkt ekskluzywny – te o mniejszych rozmiarach są bardzo chętnie wykorzystywane przez zakłady jubilerskie, większe natomiast perfekcyjnie nadają się na estetyczne opakowanie prezentu. Zapewniamy szerokie możliwości uszlachetniania – m.in. kalendrowanie, tłoczenie logotypów czy wykończenie z wyjątkowymi uszlachetnieniami! Wykonamy je dokładnie tak, jak sobie życzysz, np. z wykończeniem folią błyszczącą, folią soft touch lub odporną na zarysowania anti-scratch i specjalnym zamknięciem szczelinowym oraz tasiemką do zawiązania estetycznej kokardy. Dno produktów możemy również wzmocnić kartonem o gramaturze min. 450 g/m2.

Torby bawełniane

Szukasz skutecznej, a jednocześnie stosunkowo taniej formy reklamy? Podnieś prestiż swojego przedsiębiorstwa to zamów torby bawełniane. Torby te są wielokrotnego użycia, raz podarowana spełnia swoją funkcję przez kilka miesięcy. Torby są w różnych kolorach z krótkimi lub długimi uszami. Na torbach możemy wykonać dowolny kolorowy nadruk promujący twoją firmę lub twój produkt.

Torby poliestrowe

To obecnie jeden z najpopularniejszych nośników reklamowych. Oferowane przez naszą firmę torby poliestrowe są niezwykle trwałe, dzięki czemu bardzo dobrze nadają się do wielokrotnego użytku. U nas zaprojektujesz je w taki sposób, aby optymalnie pasowały do charakteru Twojej firmy i podkreślały prestiż Twoich wyjątkowych produktów. Sprawdź, jakie uszlachetnienia, uchwyty i wykończenia możemy dla Ciebie wykonać i już dziś zwiększ rozpoznawalność swojego przedsiębiorstwa!

Torby „non woven”

Tego typu biodegradowalne produkty wielokrotnego użytku z logiem Twojego przedsiębiorstwa to najlepszy sposób, aby pokazać klientom, że temat ekologii i dbałości o środowisko naturalne nie jest Ci obojętny. Nasze torby „non woven” produkowane są z naturalnych materiałów, nadają się do recyklingu i są bardzo funkcjonalne – wykazują dużą odporność na wilgoć, są lekkie, a jednocześnie niezwykle wytrzymałe.

Zadzwoń do nas: tel. 601 664 042

Masz pytania związane z naszymi produktami i innymi tematami?