Albumy fotograficzne

Przenosząc na papier piękno przyrody nas otaczającej, krajobrazów, niepowtarzalny charakter naszych miast i miasteczek możemy wykonać tzn. zaprojektować i wydrukować album fotograficzny, który w wyjątkowy sposób odda piękno miejsca, które chcemy pokazać. Dbamy o precyzję wykonywania projektów i wydruków, ponieważ zależy nam na długotrwałym i perfekcyjnie prezentującym się efekcie. Umożliwiamy Państwu wykonanie albumów techniką druku offsetowego (duże nakłady) i techniką cyfrowego (niskie nakłady) w dowolnie wybranym formacie na papierze aksamitnie gładkim, efektownie uszlachetnionym.

Technika druku offsetowego pozwala na szeroki wybór eleganckich materiałów, dzięki czemu każdy z wykonanych albumów można dopasować do Państwa indywidualnych preferencji, by prezentował się jeszcze bardziej elegancko. Wykonując dekoracyjne okładki, na życzenie klienta wykorzystujemy metody zwiększające ich trwałość oraz nadające charakterystyczny dla zewnętrznej warstwy połysk – hot-stamping, foliowanie oklejki lub lakierowanie offsetowe, dyspersyjne, UV wybiórcze, w formie gładkiej lub strukturalnej w zależności od rodzaju wybranej oprawy. Realizujemy zamówienia na albumy z okładkami tłoczonymi, zdobionymi wgłębieniami lub uwypukleniami, z zależności od oczekiwań.

Uwiecznienie magicznych krain

Dawniej malowano obrazy, to na nich skupiała się historia i przeszłość, ale wraz z rozwojem zyskaliśmy możliwość uwieczniania pięknych momentów za pomocą zdjęć. Nasza firma chce Państwu zapewnić najlepsze albumy fotograficzne, które przetrwają próbę czasu i będą cudowną pamiątką dla wielu pokoleń.

Nasza oferta świetnie sprawdzi się w przypadku uwiecznienia krajobrazów, architektury i przyrody. Ciekawie wydrukowany album fotograficzny może być świetnym elementem identyfikacja wizualnej miasta, co więcej może posłużyć również jako pamiątka lub podarki związane ze świętem, rocznicą powstania miasta itp.

Dodatki fotograficzne mogą być również idealne dla miejscowości turystycznych, które mogą z takiego elementy wykonać nieoczywisty przewodnik turystyczny po najpiękniejszych miejscach w danym regionie.

Typografia – czas na litery

Ogromną wagę przykładamy do ułożenia graficznego wykonywanych przez nas prac. Druk albumów fotograficznych związany jest również z typografią, czyli odpowiednim ułożeniem względem tekstów np. podpisów/ dat oraz właściwym rozmieszczeniem zdjęć, były spójne i czytelne pod kątem wizualnym, tak aby odbiorcy danego obrazu mogli go zrozumieć.

Dodatkowo produkt taki jest rozkładany na płasko, dzięki czemu (w zależności od Państwa potrzeb i wymagań) jedno zdjęcie może być umieszczone na dwóch stronach. Pozostałe elementy pod względem trwałości i dodatkowych zabezpieczeń mających na celu zabezpieczenie produkty zależą od Państwa preferencji i możliwości, są oczywiście dobierane i konsultowane indywidualnie.

Druk albumów fotograficznych – Bydgoszcz

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Jeśli poszukują Państwo inspiracji bądź chcą sprawdzić naszą pracę, zapraszamy do zapoznania się wykonanymi przez naszą drukarnię realizacjami. Do każdego projektu pochodzimy indywidualnie. Druk albumów wykonujemy m.in. w naszym studiu stacjonarnym Unigraf w Bydgoszczy (woj. kujawsko-pomorskie).

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, nasi specjaliści odpowiedzą na Państwa pytania i rozwieją ewentualne wątpliwości.