Książki w oprawie zintegrowanej

Nasza działalność obejmuje wysokojakościowe przygotowanie gotowych pozycji wydawniczych, w tym książek z oprawie zintegrowanej. Podejmujemy się opracowań introligatorskich, dzięki czemu decydując się na współpracę z nami zyskują Państwo kompleksową usługę, realizującą Państwa zlecenie od wydruku, po specjalistyczną oprawę zarówno w przypadku niskiego, średniego, jak i dużego nakładu.

Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie tworząc okładki twarde i miękkie. Wybór materiału na okładzinę oraz grzbiet należy do klienta, dzięki czemu ma on możliwość stworzenia projektu spełniającego jego wymagania i oczekiwania. Oferujemy kilka różnorodnych materiałów pokryciowych – papier, okleinę oraz skórę, które pozwalają nam trwale i efektownie połączyć dwie warstwy okładki – twardą i miękką.

W naszej drukarni mogą Państwo skorzystać z oferty wydruku książki w oprawie zintegrowanej, łączącej zawiniętą do wewnątrz okładkę z wkładem za pomocą wyklejek, zwiększających jej parametry wytrzymałościowe i poprawiających efekt wizualny całego projektu.