Kalendarze ścienne jednodzielne

Home/Materiały reklamowe/Kalendarze/Kalendarze ścienne jednodzielne

Dostępne w naszej ofercie kalendarze jednodzielne zapewniają ogrom przestrzeni, gotowej do wykorzystania na wiele sposobów. Jeżeli zdecydują się Państwo na obraz przedstawiający ciekawy krajobraz, kalendarz ścienny jednodzielny będzie stanowił wspaniałą dekorację pomieszczenia. Natomiast w przypadku wykorzystania marketingowego, mają Państwo szansę, aby wyraźnie zaprezentować logo firmowe. Przykładamy wagę do jakości wydruku, aby kalendarz prezentował się jak najlepiej. Jeżeli Państwa firma ma być postrzegana jako solidna i godna zaufania, każdy przedmiot desygnowany Waszym logo powinien być schludny i solidny. Wykorzystujemy nowoczesne technologie drukarskie, aby nie tylko zapewnić wyrazistość, ale również trwałość grafik. Okres 12 miesięcy to wystarczająco długi czas, aby słabej jakości, nieutrwalony nadruk uległ wyblaknięciu. Kalendarze ścienne oferowane przez Unigraf po upływie roku wyglądają jednak tak dobrze, jak 365 dni wcześniej.

Reklama przez cały rok

Kalendarz może być świetną promocją produktów lub usług firmy

Unikalne projekty

Na Państwa potrzeby jesteśmy w stanie przygotować dowolny projekt kalendarza

Kalendarze ekologiczne

Wyprodukowane z materiałów biodegradowalnych

Z możliwością własnego nadruku

Przygotujemy dla Państwa kalendarz ścienny jednodzielny według Waszego projektu. To Państwo decydują, jak ostatecznie ma się prezentować produkt. Warto kierować się swoim gustem, pamiętając również o funkcji, jaką ma pełnić kalendarz. Jeżeli ma być gadżetem promocyjnym, zalecamy postawić na wyrazistość, aby kalendarzy był łatwy do zauważenia. Pożądana jest również estetyczna uniwersalność, dzięki której gadżet każdemu przypadnie do gustu. Kluczową kwestią jest także umieszczenie w widocznym miejscu logo firmy wraz z jej nazwą. Treść ta nie powinna zajmować całej przestrzeni, jednak każdy, kto spojrzy na kalendarz, musi ją zauważyć i zapamiętać.

Kalendarz jednodzielny – niezbędny w domu i biurze

Wystarczy jedno spojrzenie na kalendarz jednodzielny, aby przypomnieć sobie aktualną datę. Ponadto, jednodzielne kalendarze ścienne okazują się niezbędne dla planowania kolejnych tygodni roku, dzięki możliwości zapisywania wydarzeń. Wydaje się zatem, że prezentowany przez nas produkt jest niezbędny w domu jak i w biurze. Jeżeli chodzi o kalendarze jednodzielne cennik jest ustalany indywidualnie, zatem zapraszamy do kontaktu i złożenia zamówienia.