Kalendarze ścienne trójdzielne

Home/Materiały reklamowe/Kalendarze/Kalendarze ścienne trójdzielne

Ścienne kalendarze trójdzielne to najczęściej wybierany rodzaj kalendarza. Swoją popularność zawdzięczają właśnie dużej powierzchni reklamowej. Istnieje możliwość nadrukowania na nich dowolnych informacji zarówno na samej górze, jak na główce lub stopce kalendarza. Dodatkowo, można nadrukować promocję danej firmy między kalendariami.

Trójdzielne kalendarze są także uniwersalne. Dzięki podziałowi na trzy miesiące mamy możliwość nie tylko przyglądnięcia się aktualnie trwającemu miesiącowi, ale również poglądowi pozostałym miesiącom, wszystko tak naprawdę zależy od użytkownika, który może zerwać odpowiednie miesiące. Jest to niezwykle wygodne w użytkowaniu, ponieważ nie ogranicza się jedynie do wyciętych części ram czasowych, ale pozwala na szersze spojrzenie.

Opcje dodatkowe

dostępne w różnych formatach

dostępne w wariancie Easy, Classic i Lux

możliwość personalizacji kalendarza, jak i umieszczenia logo firmy i danych kontaktowych

możliwość wersji spiralowanej

Ekologiczne kalendarze – tworzone z biodegradowalnych materiałów

Indywidualny nadruk ze zdjęciem

Oferujemy możliwość kalendarza trójdzielnego ze zdjęciem. Kalendarz tego typu będzie świetną możliwością na zastosowanie reklam promocyjnych. Indywidualne zdjęcie z logo firmy, czy kilka ujęć w czasie pracy, może posłużyć jako doskonała reklama. Dodatkowo, kalendarz trójdzielny ze zdjęciem to również świetny pomysł na prezent urodzinowy dla bliskiej osoby. Stworzenie kolażu kilku wspólnych zdjęć, czy wyeksponowanie jednego sentymentalnego zdjęcia, pozwoli obdarowanej osobie na piękne wspomnienia za każdym razem, gdy będzie miała możliwość spojrzenia na kalendarz.

Atrakcyjne ceny kalendarzy trójdzielnych

W produkcji tego typu terminarzy wykorzystuje się o wiele mniej papieru niż w przypadku pozostałych typów. Dzięki temu ścienny kalendarz trójdzielny możemy sprzedawać w niezwykle atrakcyjnej, niskiej cenie. Pozwala to również na obniżenie kosztów samej ich produkcji, a dodatkowo sprawia to, że są one bardziej ekologiczne! Nasze przedsiębiorstwo również zajmuje się hurtową sprzedażą, dlatego przy ich zakupie można liczyć na całkiem spory rabat. Szczególnie w takim przypadku polecamy skorzystać z naszej oferty firmom.

Kalendarze ścienne trójdzielne mają swoje szerokie zastosowanie w życiu codziennym. Wisząc w widocznym miejscu, czy to na ścianie w kuchni, czy w pokoju biurowym, pozwala na szybkie zerknięcie w dany miesiąc oraz błyskawiczne ustalenie szukanego terminu. Dodatkowo, jest to również świetny punkt promocyjny, który zapewnia efektywną reklamę. Ten typ terminarza łączy w sobie atrakcyjną z cenę z wysokim poziomem funkcjonalności do wykorzystania zarówno w biurach, jak i na użytek domowy.

Zamawiając taki ścienny, trójdzielny kalendarz u nas można zaprojektować odpowiednią grafikę, jak i dodać atrakcyjny tekst reklamowy w jego górnej części. Dzięki temu stanowi on doskonałe narzędzie marketingowe, które doskonale wypromuje Twoją firmę, jak i wszystkie jej usługi oraz produkty.