Stojaki na ulotki

Home/Stojaki na ulotki

Drobne karteczki z informacjami dotyczącymi firmy, to jedna z najskuteczniejszych metod atrakcyjnego zaprezentowania oferty czy zwrócenia uwagi potencjalnych klientów. Przede wszystkim powinny one się charakteryzować wysoce efektowną formą, która przykuje wzrok i zachęci do zainteresowania się katalogami czy broszurami. W asortymencie naszej firmy dostępne są regały i stojaki na ulotki. Jak je wybrać i gdzie postawić? Sprawdź!

Uniwersalne stojaki na ulotki

Jednym z najprostszych, a zarazem najpopularniejszych sposobów na dystrybucję ulotek jest zakup stojaka reklamowego. Podczas jego poszukiwań, należy przede wszystkim zwrócić uwagę na jego funkcjonalność oraz identyfikację wizualną z przedsiębiorstwem. Mając do rozdania wiele broszur firmowych, wato zdecydować się na model stojaka, który będzie wyposażony w więcej niż jedną kieszeń. Oferowane przez nas modele, wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są reprezentacyjne i nadają się na różnego rodzaju targi czy konferencje. Warto także pomyśleć o znakach graficznych na stojaku na ulotki, które pozwolą wyróżnić markę na tle konkurencji. Ponadto warto, by regał był wykonany w tym samym kolorze, co firmowa kolorystyka.

Nowoczesny system wystawienniczy

Proponowane przez naszą firmę stojaki na ulotki i broszury mają wiele zalet. Są bardzo popularnym sposobem promocji dla firm, niezależnie czy jest to lokalna restauracja czy firma marketingowa. Dostępne w naszym asortymencie rozkładane stojaki cieszą się ogromnym powodzeniem wśród Klientów, a wszystko przez estetyczne, akrylowe półki o uniwersalnej barwie. Intrygujący kształt sprawia, że nie sposób przejść obok takiego regału z broszurami obojętnie. Ponadto regał posiada dwustronne rozmieszczenie pólek, co pozwala na większą powierzchnię do ekspozycji materiałów reklamowych. Ten system wystawienniczy można szybko złożyć i przetransportować, bowiem demontaż, jak i montaż jest prosty i zajmuje chwilę. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem prowadzonego przez nas sklepu internetowego.