Zaproszenie do Torunia

Home/Albumy, Pozycje wydawnicze/Zaproszenie do Torunia
Project Details

Client: Urząd Wojewódzki

Date: Data realizacji

Project Description

Przygotowanie koncepcji projektu, albumu, szczegółowe opracowanie graficzne, zawiera tłumaczenia na język angielski, korekta oraz druk albumu fotograficznego przedstawiający najpiękniejsze zakątki Torunia.

Przedstawiamy zupełnie nową i piękną książkę, wydaną w twardej oprawie. Nie zawahamy się powiedzieć, że jest to najpiękniejszy album Torunia, zawierający urzekające i unikalne fotografie tego wspaniałego miasta. Pozycja zawiera zarys historyczny miejscowości, a także opis najważniejszych atrakcji turystycznych współczesnych, tych nieco starszych i bardzo odległych.

Album przedstawia świetne fotografie, które w idealny sposób oddają klimat staromiejskiego rynku, który łączy w sobie różne style architektury gotycki, renesansowy, barkowy klasycystyczny czy eklektyczny. Nie brakuje też miejsca na różne miejskie legendy i opowieści, a także ważne wydarzenia kulturowe organizowane w Toruniu. Przeglądając album dowiemy się bardzo dużo o zbytach i unikalnych budowlach, które można zwiedzić w mieście. Szczególnie urzeka nocna panorama miasta, która powoduje, że nie traci swojego blasku także nocą.