Sterylizatory powietrza Sayoli

/Sterylizatory powietrza Sayoli

Sayoli 30m3

Sayoli 60m3

Sayoli 200m3

Sayoli 300m3

Zadbaj o bezpieczeństwo swoich pracowników i najbliższych!

Wyeliminuj patogeny z otoczenia za pomocą promieni UV-C.

Zastosuj lampy wirusobójcze (sterylizatory powietrza) Sayoli.

Sterylizator powietrza Sayoli to tarcza antywirusowa, która eliminuje 99,9% bakterii, wirusów i innych patogenów.

Idealny do biur, magazynów, hal produkcyjnych tj. wszędzie tam gdzie przebywają ludzie.

Sterylizator powietrza Sayoli jest mobilny i może pracować w obecności ludzi.

Lampy wirusobójcze UV do sterylizacji powietrza

Na rynku dostępnych jest obecnie wiele rozwiązań umożliwiających zabezpieczenie się przed zarazkami przenoszonymi drogą kropelkową. W ostatnim czasie coraz bardziej zyskują na popularności zwłaszcza lampy wirusobójcze UV służące do sterylizacji powietrza. Świetnie sprawdzają się bowiem między innymi w gabinetach kosmetycznych, wszelkiego rodzaju poczekalniach, hotelach, placówkach kulturalnych, a nawet na siłowniach – wszędzie tam gdzie istnieje wysokie ryzyko zachorowania na COVID-19. Przyjrzyjmy się więc bliżej tego typu urządzeniom i sposobowi ich działania.

Jak działają nowoczesne lampy wirusobójcze UV?

Zwykle są to kompaktowych rozmiarów urządzenia, które bez problemu można przenosić z miejsca na miejsce. Ich działanie oparte jest na emisji promieniowania ultrafioletowego UV-C o maksymalnej długości fali 280 nm, które bardzo skutecznie likwiduje szkodliwe drobnoustroje i czynniki chorobotwórcze z otoczenia.

Schemat działania lamp wirusobójczych UV jest stosunkowo prosty. Najpierw zintegrowany wentylator zasysa powietrze do specjalnej komory, w której umieszczona jest żarówka emitująca promieniowanie o działaniu biobójczym. Po przeprowadzeniu dezynfekcji, oczyszczone powietrze oddawane jest z powrotem do otoczenia poprzez otwory wentylacyjne w obudowie. Warto podkreślić, że lampa wirusobójcza UV jest całkowicie bezpieczna dla organizmu człowieka i zwierząt, o czym świadczą choćby rekomendacje Światowej Organizacji Zdrowia WHO.

Charakterystyka pracy lamp UV do sterylizacji powietrza

Urządzenia te opracowano w taki sposób, aby nie przeszkadzały klientom i pracownikom nawet wtedy, gdy użytkowane są w bardzo małym pomieszczeniu. Nie trzeba się więc obawiać o to, że komunikacja pomiędzy osobami przebywającymi w tym samym pokoju będzie utrudniona. Bez problemu można je wykorzystać również w samochodzie, np. używanym do przewozu wielu osób w ciągu jednego dnia, ponieważ nawet w trybie pracy ciągłej nie przyczyniają się do powstawania uczucia zmęczenia u kierowców.

Ich sporym atutem jest także energooszczędność, zwłaszcza przy zastosowaniu mniejszych modeli żarników.

Chętnie udzielimy Państwu więcej informacji na temat oferowanego przez nas sprzętu emitującego promieniowanie ultrafioletowe o działaniu wirusobójczym. Zapraszamy serdecznie do kontaktu!

Rękawiczki ochronne (nitrylowe, winylowe)

Maski ochronne trójwarstwowe

Maski ochronne FFP2 – KN95

Maski ochronne FFP3 (najwyższy stopień filtracji i ochrony)

Chusteczki dezynfekujące do rąk, gotowe do użycia o działaniu bakterio i grzybobójczym.